Nie tylko mężczyźni wsiadają po alkoholu za kierownicę

Dodane 9 lipca 2019, 09:07

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 10 praw jazdy. Wśród uczestników zdarzeń drogowych byli nietrzeźwi.

1 lipca

Samorządki – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

4 lipca

Garwolin – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 46-letnią mieszkankę powiatu garwolińskiego, która kierowała samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Garwolin – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Skoda znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

7 lipca

Łaskarzew – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki  Peugeot znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

Głosków – 37-letnia kobieta mieszkanka powiatu siedleckiego, kierując samochodem marki Audi na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z jezdni do przydrożnego rowu i uderzyła w słup. Więcej: Pijana prowadziła auto, skosiła słup telekomunikacyjny 

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 4 osoby straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
róża
  (10 lipca 2019, 22:40)
Znam parek które lubią sobie chlapnąć