Nie mają nic do stracenia? Pijani i bez prawa jazdy

Dodane 29 czerwca 2020, 10:21

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 2 prawa jazdy.

22. 06 –Sulbiny – 68-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Audi, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Mężczyzna doprowadził do kolizji drogowej z dwoma pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

25. 06 –Żelechów – mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Seat, nie stosując się do wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

27.06 –Nowa Krępa – 35-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 2 osoby straciły prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

KPP GARWOLIN

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.