Rodzice złożyli zawiadomienie o molestowaniu dziewczynek przez nauczyciela

Dodane 30 grudnia 2021, 14:35

Borowie, Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com Dziś powiatem garwolińskim wstrząsnęła informacja, o złożonym przez rodziców dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Borowiu zawiadomieniu na policję. Rodzice oskarżają jednego z tamtejszych nauczycieli o molestowanie nieletnich dziewczynek.

Tuż po świętach - 28 grudnia, trzech rodziców dzieci uczęszczających do Publicznej Szkoły Podstawowej w Borowiu, złożyło zawiadomienie do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Chodzi o molestowanie, którego miał się dopuścić nauczyciel pracujący w placówce oświatowej. Pojawiają się już w internecie głosy, że podobne problemy - ocieranie się, dotykanie rąk i ramion - z tym samym nauczycielem, miały inne dziewczyny w minionych latach. Nikt nigdy nie zareagował.   

Dzieci z podstawówki z Borowia miały już spotkanie z psychologiem. Sprawa jest rozwojowa, a na chwilę obecną nikt nie udziela komentarza.

- Jest zawiadomienie, które jest u nas zarejestrowane, ale dopiero został  nadany bieg tej sprawie. Jest ona bardzo delikatna, więc należy o niej mówić z dużą ostrożnością. Na tym etapie nie mogę podać żadnych szczegółów - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.