Nakręć film, zgarnij nagrody

Dodane 5 września 2019, 18:01

Garwolin
Zdjęcie poglądowe Już po raz trzeci odbędzie się konkurs profilaktyczny na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie, Starostwo Powiatowe w Garwolinie, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Kino Wilga oraz Avon Operiations Polska już po raz trzeci organizują konkurs na film profilaktyczny. Celem konkursu jest pobudzenie wśród uczestników zainteresowania profilaktyka społeczną, a w szczególności tematem bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego (piesi, rowerzyści, użytkownicy hulajnóg, deskorolek, rolek itp.).

Zapraszamy uczniów pod opieką nauczycieli do udziału w konkursie, a następnie w powiatowym przeglądzie filmów profilaktycznych, który odbędzie się w dniu 13 listopada 2019r.  w Kinie Wilga w Garwolinie.              

Zadanie uczniów polega na nakręceniu krótkometrażowego filmu profilaktycznego i zgłoszeniu swojego udziału w przedsięwzięciu do dnia 6 listopada 2019r. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Konkurs prowadzony jest w dwóch kategoriach wiekowych (dla uczniów szkół podstawowych-klasy VI-VIII oraz dla uczniów szkół ponadpodstawowych).

Osobą koordynującą działanie z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie jest st. asp. Danuta Kalinowska z KPP Garwolin.

 danuta.kalinowska@ra.policja.gov.pl tel. 25 68 40 202, 887 884 471.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.