NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY 2019 ROKU WYBRANY

Dodane 19 lutego 2020, 19:20
KPP GARWOLIN

 

Od 2 stycznia prowadziliśmy XI edycję konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego 2019 roku. Zwycięzcą został st. asp. Henryk Boryń z Posterunku Policji w Maciejowicach. Na dzielnicowego z gminy Maciejowice głosowało 820 osób. St. asp. Henryk Boryń służbę w Policji pełni od 24 lat, natomiast funkcję dzielnicowym pełni od 2014 roku. Obecnie jest na stanowisku dzielnicowego, obsługuje rejon gminy Maciejowice.

„Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2019” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby. Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który jest najbardziej rozpoznawalny w lokalnym środowisku, najlepiej znający potrzeby mieszkańców w jego rejonie służbowym, przez co ma możliwość poznania opinii, obaw i problemów.

 

Drugie miejsce w plebiscycie zajął mł. asp. Adam Chmielak dzielnicowy gm. Parysów, pełniący służbę w Zespole ds. Prewencji w Parysowie, na którego zagłosowało 295 osób.

 

Natomiast trzecie miejsce zdobył asp. szt. Sebastian Tomaszewski dzielnicowy miasta Pilawa, służbę pełniący w Posterunku Policji w Pilawie, zdobywając 195 głosów.

 

Dzielnicowy Boryń w już trzeci raz z rzędu, zajął I miejsce w konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego .

 

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy.

KPP GARWOLIN 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Marycha
  (20 lutego 2020, 05:22)
Warto by było przy okazji zorganizować głosowanie na najgorszego dzielnicowego w naszym rejonie a tu kandydatów jest sporo.Wystarczy popatrzeć na masowe parkowanie na trawnikach samochodów osobowych,pod domami i pod balkonami na osiedlu ROMANÓWKA.Są tacy,co parkuj na środku trawnika od dwóch lat /2 samochody obok bloku Romanówka 12/ a Pani w mundurze tego nie widzi???????