Najnowszy projekt w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach to teatr dorosłych TeatrProjekt

Dodane 24 stycznia 2023, 11:27

Garwolin
Materiały prasowe Ich pierwszy spektakl „Święta próba, czyli Jasełka w Sulbinach" odbył się 21 stycznia 2023r o godz. 18.00. Reżyserem był Krzysztof Falkowski. Sala wypełniona była po brzegi.

Teatr ten nie jest zwykłym teatrem. To teatr interaktywny. To metoda rozwojowa, od początku robiąca wrażenie i innowacyjna. Bardzo mocno angażuje odbiorców, inspiruje do wielokontekstowych przemyśleń, nie daje gotowych odpowiedzi, nie narzuca schematycznych rozwiązań. Teatr Projekt zaangażował do udziału w przedstawieniu publiczność poprzez wspólne śpiewanie, zadawanie pytań i rozmowę. To właśnie tu w trakcie przedstawienia aktorzy zamieniali się rolami. Kiedy zabrakło aktora do odegrania roli Maryi, natychmiast znalazł się ktoś chętny wśród publiczności. Widzowie tak wczuli się w spektakl, że nie mogli pozwolić, aby coś się nie udało. Grali razem z aktorami.

Na scenie wystąpili: Krzysztof Falkowski, Anna Falkowska, Kinga Smak – Lasocka, Tomasz Lasocki, Agnieszka Grzechnik, Karolina Pyza, Michał Bujak oraz Iwona Okoń.

To był wyjątkowy wieczór dla „młodych" aktorów i publiczności.

Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.