Na Walentynki... noga z gazu!

Dodane 13 lutego 2018, 17:19

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: internet To idealny dzień, aby przypomnieć i uświadomić uczestnikom ruchu drogowego, że prawdziwa miłość to odpowiedzialność. To odpowiedzialność za drugiego człowieka.

W trosce o bezpieczeństwo swoje oraz osób nam bliskich pamiętajmy o podstawowych zasadach obowiązujących w ruchu drogowym.

Nieprzestrzeganie przepisów, nadmierna prędkość, alkohol, nieostrożne wejście na jezdnię przed jadącym pojazdem, zza pojazdu lub przeszkody, przekraczanie jezdni w miejscu niedozwolonym, pośpiech, przemęczenie, roztargnienie, to główne przyczyny mające wpływ na liczbę wypadków oraz ich skutki.

Stop! Masz tylko jedno życie!

Stop! Pamiętaj, Ktoś bliski czeka na Ciebie!

KPP GARWOLIN

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
kks
  (14 lutego 2018, 08:06)
Ja tylko w ramach ostrzeżenia. Trzymanie nóg tak jak kobieta na zdjęciu z artykułu to proszenie się o kalectwo lub śmierć. W przypadku nawet lekkiej kolizji otwierająca się poduszka powietrzna wbije kolana kobiety w jej zęby łamiąc przy tym kręgosłup.
O.o
  (14 lutego 2018, 17:25)
Brawo dla czlowieka, który wybrał to zdjęcie do artykułu :) wygląda to świetnie na walentynki ale zbieranie nóg z bagażnika już nie za bardzo 😀