Na S17 tworzą się ogromne korki, autobus wpadł na betonową barierę

Dodane 23 sierpnia 2017, 22:21

Na sygnale
Redakcja Przed godziną 22, ukraiński autobus rejsowy wypał z drogi na S17 i uderzył w betonową barierę oddzielającą pasy ruchu.

Trwa akcja służb mundurowych na zjeździe z obwodnicy Garwolina, od strony Lublina. Dziś w tym miejscu doszło już do trzeciego wypadku drogowego.

Do zderzenia doszło przed godziną 22. Ukraiński autobus przewożący ludzi, z impetem uderzył w betonową barierę, która oddziela pasy ruchu w kierunku Lubina i Warszawy. 

Dwie godziny wcześniej, w tym samym miejscu doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Podobnie jak w nocy, o czym więcej - DK 17: dwa wypadki, jedna osoba w szpitalu 

Aktualizacja:

Do zdarzenia doszło w Mierżączce na S17, o godz. 21:39.

- Mężczyzna, kierujący rejsowym autokarem, nie dostosował prędkości oraz techniki jazdy do warunków drogowych, na skutek czego stracił panowanie nad pojazdem , uderzył w betonowe zapory zmieniające organizację ruchu, a następnie zjechał do przydrożnego rowu. W pojeździe podróżowało 56 pasażerów oraz 2 kierowców. Nikt nie odniósł obrażeń ciała. Podróżujące osoby  zostały zakwaterowane w hotelu - poinformował nas asp. sztab. Marek Kapusta.

Na kierowcę nałożono mandat gotówkowy.

Zdarzenie z 19.27

O podobnej kolizji w tym samym miejscu, dyżurny garwolińskiej policji odebrał zgłoszenie dwie godziny wcześniej.

- Kobieta kierująca osobową Mazdą, nie dostosowała prędkości oraz techniki jazdy do warunków drogowych, na skutek czego straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w betonowe zapory zmieniające organizację ruchu - dodaje oficer prasowy KPP Garwolin.

Na kierowcę nałożono mandat karny.

   

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.