Na razie łąka, ale będzie parking dla policjantów

Dodane 18 października 2018, 09:01

Garwolin
Zdjęcie poglądowe Starosta garwoliński Marek Chciałowski i komendant wojewódzki policji zs. w Radomiu inspektor Tomasz Michułka podpisali akt notarialny w sprawie przekazania przez Powiat Garwoliński działki pod budowę parkingu.

Do podpisania aktu, doszło 16 października. Przekazany teren znajduje się przy ul. Bajkowej w Garwolinie, po sąsiedzku z Komendą Powiatową Policji. Ma się na nim znaleźć parking dla pracowników i policjantów garwolińskiej jednostki.

Po wybudowaniu nowego parkingu oraz modernizacji placu przed budynkiem komendy zostaną wprowadzone zmiany. Parking od ul. Stacyjnej zostanie udostępniony dla interesantów.

KPP Garwolin

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Powoli
  (21 października 2018, 22:47)
Nie od stacyjnej tylko główny przed budynkiem . Parking był jest i będzie ogólnodostępny a że stoi znak to nie istotne . Nie ustawił go zarządca drogi tylko sama komenda . Czyli tak samo jakby go nie było .