MMA w Garwolinie! Gala TFL 23 w październiku

Dodane 30 lipca 2021, 09:32

Miasto Garwolin
Thunderstrike Fight League Marzena Świeczak, burmistrz miasta Garwolin oraz Jacek Sarna, organizator Thunderstrike Fight League z olbrzymią przyjemnością pragną poinformować, że kolejnym przystankiem organizacji TFL będzie Garwolin. Impreza odbędzie się w sobotę 30 października a transmisja wydarzenia przeprowadzona zostanie na żywo w telewizji TVP Sport !

Ambasadorem gali jest mistrz organizacji TFL kategorii koguciej, reprezentant Garwolina Jakub Piesiewicz. Trener klubu Marga Submission Fighting Gym Garwolin podczas Garwolińskiej Gali Sportów Walki TFL 23, będzie czuwał nad przygotowaniem swoich zawodników. - Jestem bardzo szczęśliwy że Pani Burmistrz Marzena Świeczak promuje sport i stawia na sporty walki. Od bardzo dawna nie było tego typu imprezy w naszym mieście. Uważam że będzie to wielkie sportowe święto i doskonała promocja naszego miasta w Polsce. Z pewnością zainteresowanie będzie tak duże że nie wszyscy pomieszczą się w hali... Na szczęście galę z Garwolina będziemy mogli obejrzeć na żywo w ogólnopolskiej telewizji TVP SPORT! - mówi champion TFL Jakub Piesiewicz.

- Od kilku miesięcy trwały nasze rozmowy w sprawie Garwolińskiej Gali Sportów Walki TFL 23. Nasza organizacja została zaproszona do współpracy przez Panią Burmistrz z czego jesteśmy bardzo dumni. Nasz produkt zostaje doceniany w różnych miastach. Jestem przekonany,że gala w Garwolinie będzie doskonałym show a widzom TVP SPORT zaserwujemy wysoki poziom sportowy. Oczywiście nie zabraknie przedstawicieli Garwolina oraz regionu. Do zobaczenia w Garwolinie - mówi organizator Jacek Sarna.

THUNDERSTRIKE FIGHT LEAGUE
 
TFL to działalność zajmująca się promocją imprez sportowych MMA(Mix Martial Arts) – Mieszane Sztuki Walki.

Głównym celem projektu pod nazwą TFL jest popularyzacja MMA, rozwój dyscypliny oraz organizacja eventów o charakterze sportowym na terenie całej Polski. Zawody sportowe MMA THUNDERSTRIKE FIGHT LEAGUE odbywają w oktagonie o średnicy dziesięciu metrów, na dystansie trzech rund po pięć minut każda. Zawodnicy rywalizują między sobą – toczą walki na ogólnie przyjętych zasadach MMA. Nad przebiegiem zawodów czuwa licencjonowany sędzia ringowy, trzech arbitrów punktowych oraz wykwalifikowany cutman. Podczas każdej imprezy o zdrowie zawodników i uczestników wydarzenia dba sztab medyczny pogotowia ratunkowego oraz jednostka straży pożarnej. Na wszystkich imprezach za bezpieczeństwo widzów odpowiadają profesjonalnie przeszkolone służby porządkowe.

Bezpieczne zawody, wspaniałe emocjonujące sportowe widowisko, niezapomniane pojedynki.
 
facebook/Thunderstrike Fight League

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.