Młodzi mężczyźni piją, później siadają za kierownicę

Dodane 4 lutego 2019, 08:08

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: internet Niestety, coraz młodsi kierowcy na terenie naszego powiatu pijani wsiadają za kierownicę auta.

29 stycznia  w Kobylnicy (gm. Maciejowice) policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali 24-letniego mężczyznę, zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Opel Astra, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

30 stycznia w Piotrówku (gm. Trojanów) policjanci z PP Trojanów, zatrzymali 42-letniego mężczyznę, zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Opel Astra, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

1 lutego w Garwolinie policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali 32-letniego mężczyznę, zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki VW Polo, znajdując się w stanie po użyciu - wynoszącym 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Tego samego dnia w Miętnem (gm. Garwolin) policjanci z OPI KPP Garwolin, zatrzymali 25-letniego mężczyznę, zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Zobacz też: 24-latek wydmuchał 2,5 promila

Pamiętaj! Wsiadając za kierownice po spożyciu alkoholu zagrażasz nie tylko sobie, ale wszystkim użytkownikom dróg.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.