Mł. insp. Zbigniew Zięcina wraca do Garwolina. Będzie dowodził garwolińskimi policjantami

Dodane 12 lutego 2021, 09:10




policja.pl 11 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie przez insp. Sławomira Reka, który obejmie obowiązki komendanta w innej jednostce w naszym garnizonie.

Uroczystość odbyła się w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, gdzie Komendant  insp. Sławomir Rek podziękował przedstawicielom lokalnych samorządów  za dotychczasowe wsparcie i udaną współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu garwolińskiego. Insp. Sławomir Rek dziękował także garwolińskim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym Policji, z którymi współpracował przez ostatnie dwa lata. Jak podkreślał, była to praca z profesjonalną kadrą, która przynosiła ogromne zadowolenie, satysfakcję i dumę.

Do żegnającego się z garwolińską komendą insp. Sławomira Reka słowa podziękowania za zaangażowanie w rozwój jednostki, w imieniu funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, skierował I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie podkom. Dariusz Rogala.

W uroczystości wziął udział mł. insp. Zbigniew Zięcina, który będzie pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie.

Mł. insp. Zbigniew Zięcina wraca do Garwolina

Mł.insp. Zbigniew Zięcina ma 50 lata, służbę w Policji pełni od 1995 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz magistrem wychowania fizycznego. Od początku służby związany był z pionem kryminalnym policji w Garwolinie. W latach 2005 – 2007 pełnił funkcję kierownika Referatu Dochodzeniowo Śledczego Wydziału Kryminalnego. Od 2007 był naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. 3 grudnia 2014 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Wyszkowie oficjalnie powołano na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie wtedy podinsp. Zbigniewa Zięcinę. Po ponad 6 latach służby w Wyszkowie, mł. insp. Zięcina wrócił do Garwolina, gdzie będzie pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie.

 

 

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicola
  (12 lutego 2021, 16:04)
Bardzo dobra wiadomość. Dobry, serdeczny, miły człowiek. Szczere gratulacje. Dziękuje za pomoc w złapaniu zbirów, którzy kiedyś sklep mi okradli. P.s nie nabijam się!!
siwy
  (12 kwietnia 2021, 21:02)
Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości .
Tragik
  (14 sierpnia 2021, 20:08)
To ten co rozjechal dziecko.
Upadła ta policja.
Www
  (14 sierpnia 2021, 20:10)
Porazka