MECZ Z BOMBKĄ, strażacy PSP nie mieli sobie równych

Dodane 13 grudnia 2016, 22:31

Wilga
GOK Wilga/Redakcja W niedzielę 11 grudnia w Hali Publicznego Gimnazjum w Wildze odbył się Halowy Turniej Piłki Siatkowej CHARYTATYWNY MECZ Z "BOMBKĄ".

W turnieju udział wzięły cztery drużyny: policjanci z Garwolina, „Sami Swoi” z Wilgi oraz drużyny strażaków z PSP z Garwolina i OSP z Wilgi.

Tradycyjnie biletem wstępu na halę były przyniesione przez kibiców i uczestników turnieju artykuły i pomoce szkolne oraz zabawki, maskotki, gry planszowe. Zebrane produkty przeznaczone będą na paczki świąteczne przeznaczone dla najbardziej potrzebujące dzieci z terenu gminy Wilga.

W tym roku strażacy z PSP Garwolin po raz kolejny byli poza zasięgiem rywali. Drugie miejsce zajęła drużyna policjantów z Komendy Powiatowej w Garwolinie. Na trzecim miejscu stanął zespół z Gminy Wilga "Sami Swoi". Tuż za podium znaleźli się strażacy z OSP Wilga.

Zobacz fotorelację

 

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
kabanos
  (14 grudnia 2016, 05:42)
Qurna,ten z lewej to jakby miał wstręt do jedzenia?
ttttt
  (18 grudnia 2016, 06:25)
Te duzyna jak by byli po wypadku samochodowym