Masz fajne foto? Wyślij do Budimeksu

Dodane 8 sierpnia 2018, 17:55
Informacja prasowa Uwielbiacie fotografię! Przekonaliśmy się o tym oglądając dotychczasowe prace. Niemal wszystkie przesłane przez zgłaszających zdjęcia – a było ich 759 – są niesamowite! A to dopiero półmetek jubileuszowego konkursu Budimeksu! Zachwyca nas kreatywność autorów zdjęć, pomysłowość i ogromny profesjonalizm widoczny w wielu znakomitych ujęciach. Autorzy najciekawszych prac nagradzani są voucherami do wykorzystania na sprzęt elektroniczny. Nagrodę główną w konkursie stanowią natomiast trzy lustrzanki cyfrowe. Każda z tych nagród może być twoja!

50 lat Budimeksu – półmetek jubileuszowego konkursu fotograficznego. Co się działo w konkursie do tej pory?

Przesłaliście nam: 599 zdjęć dziennych, 150 nocnych oraz 10 fantastycznych selfie! Jak dotąd najchętniej fotografowaliście Centrum Kongresowe ICE Kraków, biurowiec Silesia Star w Katowicach oraz imponujący most w Kwidzynie. Jednak nie tylko te obiekty wzbudziły waszą ciekawość. Bardzo dużo zdjęć przedstawiało budynki dworca we Wrocławiu, Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, lotnisk czy Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Dostaliśmy też wiele świetnych ujęć naszych realizacji drogowych. Za każde z osobna bardzo dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne zgłoszenia!

Okrągły jubileusz Budimeksu

Budimex to największa firma budowlana w Polsce. Owocem jej 50-letniej tradycji jest ogromne doświadczenie zdobyte w wielu krajach świata oraz profesjonalna, zaangażowana kadra. Firma realizuje obiekty, z których korzystają wszyscy, jak drogi czy autostrady, buduje oczyszczalnie i elektrownie, ale także stawia nowoczesne, energooszczędne biurowce zdobiące centra miast. Budimex znany jest także z wielu inwestycji mieszkaniowych. 50 lat działalności to świetny moment, aby przypomnieć o najciekawszych realizacjach z ostatnich lat – stąd właśnie konkurs fotograficzny.  

 Na stronie www.50pracbudimexu.pl znajduje się 50 inwestycji zrealizowanych przez Budimex. Od dróg, przez hotele i dworce, aż po obiekty użyteczności publicznej. Wystarczy zrobić zdjęcie jednego z nich i zgłosić swoją pracę na stronie konkursowej. Zdjęcia mogą być wykonane w jednej z trzech kategorii: zdjęcie dzienne, zdjęcie nocne i lubiane przez wszystkich selfie (z obiektem w tle). Jury, w którego składzie znajduje się między innymi profesjonalny fotograf Adam Nurkiewicz, wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne prace. Co więcej, jedną z nagród głównych przydzielą internauci w publicznym głosowaniu.

Nie zwlekaj ani chwili! Bierz w ręce aparat lub telefon i przekonaj się sam, jak wiele z naszych realizacji doskonale znasz albo regularnie z nich korzystasz. Nagrody czekają, a my czekamy na twoje zdjęcia! Pamiętaj, że czasu jest coraz mniej!

Zapraszamy również do śledzenia konkursowego profilu na Instagramie https://www.instagram.com/50pracbudimexu.pl/?hl=pl

 Informacja prasowa

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Ooo..
  (8 sierpnia 2018, 22:18)
Budimeksu.... Ludzie litości kto to pisze