Marta Dziak-Gierlicz powołana do Kadry Narodowej w WKKW

Dodane 29 stycznia 2017, 12:55
Fot. Oliwia Chmielewska W styczniu każdego roku Polski Związek Jeździecki ogłasza składy Kadry Narodowej na kolejny sezon startowy. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku powołanie do Kadry Narodowej seniorów w konkurencji olimpijskiej jaką jest Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego (WKKW), uzyskała Marta Dziak-Gierlicz.

Zawodniczka trenująca na co dzień w Sulbinach k/Garwolina w sezonie 2017 będzie uczestniczyła w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy Seniorów w WKKW, które jesienią odbędą się w
Strzegomiu.


Jeszcze w lutym, w ramach przygotowań do startów na arenach otwartych, zawodniczka, na swoim podstawowym koniu Ekolog, wystartuje w zawodach halowych – Cavaliada Eventing w Lublinie (3.02.2017) i Warszawie (24.02.2017).


Marta Dziak-Gierlicz w trakcie swojej kariery wielokrotnie reprezentowała barwy Polski, w 2014 wraz z drużyną wystartowała w Mistrzostwach Świata (Caen, Francja), a jeszcze jako juniorka uczestniczyła w Mistrzostwach Europy zajmując wraz z ekipą 4. miejsce (jej wynik był wtedy najlepszym wynikiem w polskim zespole).

Informacja prasowa

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
www
  (30 stycznia 2017, 08:43)
Gratuluję i do zobaczenia na Cavaliadzie.