Marioo, News i Exelent już w niedzielę!

Dodane 10 lipca 2019, 20:29

Miastków Kościelny
Zdjęcia: internet Fani muzyki disco polo 14 lipca powinni zjawić się w Miastkowie Kościelnym. Podczas festynu "Spotkajmy się w Miastkowie 2" wystąpią formacje News, Exelent i Marioo. Pomagaj i baw się!

Przed nami Festyn Spotkajmy się w Miastkowie 2. Walczymy o lepszą przyszłość dla trzech cudownych dziewczynek: Julii, Kornelii i Mileny. W najbliższą niedzielę nie zabraknie muzyki popularnej, a scenie trzy znane formacje disco polo.

 

Zespół News godz. 18.00

Liderem jak również założycielem zespołu jest Marek Lemieszek – wokalista, kompozytor, autor tekstów. Zawodowy muzyk instrumentalista. Ukończył studia muzyczne na kierunku organy i fortepian.
W skład zespołu wchodzą również gitarzysta – Wojciech Socha oraz perkusista – Waldemar Pokora. Znani z takich utworów jak: "Laleczka", "Ale fajne nogi", "To nie prawda" , "Moja wybranka".

Zespół Exelent godz. 17.00

Exelent to zespół, który przebojem wkroczył na muzyczne sceny. "Najpiękniejsza", "Zadziera Nosa", "Poczuła Miętę" czy "Ciało Bomba" to piosenki, które zna każdy fan muzyki tanecznej. Wokalistą tej grupy jest Damian, autor tekstów i muzyki, na scenie zawsze występuje w towarzystwie dwóch dynamicznych tancerzy - Arka i Błażeja - absolwentów szkół tanecznych znanych w całej Polsce. Na rynku muzycznym zespół istnieje od 2013 roku, co pozwoliło mu zebrać doświadczenie sceniczne i pewność siebie.

 

Marioo godz. 16.00

Marioo jest autorem zarówno muzyki, jak i tekstów do swoich produkcji. Jest również reżyserem, a od niedawna realizatorem wszystkich swoich teledysków. Marioo czuje się doskonale nie tylko w studio, ale i na scenie, w bezpośrednim kontakcie z publicznością. Jak mówi „nie uznaje bariery” wytaczanej fizycznie przez scenę i, kiedy jest to możliwe, stara się być jak najbliżej fanów, zachęcając do śpiewania, bądź pozując z nimi do zdjęć.

 

PORTAL GARWOLIN24.COM OBJĄŁ PATRONATEM WYDARZENIE. DO ZOBACZENIA NA MIEJSCU!

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
bedok
  (11 lipca 2019, 14:48)
Bede
Yogu
  (14 lipca 2019, 07:28)
Ale ambitnie, sama chamówa
1
  (14 lipca 2019, 21:56)
Jest super.zapraszam.