Marcedesem staranował cztery auta

Dodane 14 lipca 2020, 13:06

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło w dniu 12 lipca na drodze S 17 na wysokości miejscowości Gocław około godziny 19.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 40-letni mieszkaniec powiatu kolskiego, kierując samochodem marki Mercedes, najechał na stojące w korku cztery pojazdy marki Audi, Mitsubishi, Honda i Opel.  20-letni kierowca  Audi  trafił do szpitala, a kierowcy samochodu Mercedes zostało zatrzymane prawo jazdy. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Posterunku Policji w Pilawie.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych.

KPP Garwolin

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicola
  (14 lipca 2020, 17:06)
40 latek przystosował sposób jazdy do warunków panujących wg
Mat
  (16 lipca 2020, 22:19)
Może gdyby towarzystwo stojące na końcu korka nauczyło się włączać awaryjne, żeby ostrzec, to byłoby inaczej, ale u nas jak zawsze, po co.
Nicola
  (17 lipca 2020, 12:52)
gdzie w prawie o ruchu drogowym jest napisane, że na końcu korka, przy dobrej widoczności włącza się światła awaryjne? jest natomiast napisane o dopasowaniu prędkości do warunków jazdy. Ale patrząc na to co wyprawiają na drogach wg mam wrażenie, że tu obowiązuje inne prawo o ruchu drogowym niż w pozostałej części kraju.