Maraton fitness na Dzień Kobiet (galeria)

Dodane 13 marca 2016, 19:40

Garwolin
Materiał prasowy/GCAK w Sulbinach Prawdziwym hitem okazał się Maraton Fitnessu w GCAK. W weekend w ośrodku ćwiczyło ponad 70 pań.

„W zdrowym ciele zdrowy duch” i kto jak kto, ale kobiety o tym doskonale wiedzą! Z okazji Dnia Kobiet, odbył się 12 marca 2016 w GCAK w Sulbinach Maraton Fitness. Na wstępie na wszystkie Panie czekał drobny gadżet od firmy LAMEKS.

Maraton poprowadził specjalny gość Arek Deierling, instruktor fitness, posiadający klasę mistrzowską krajową w tańcach latynoamerykańskich. Specjalnie dla Pań został przygotowany zestaw form tańca i fitnessu cieszący się największą popularnością oraz kilku nowości. Zakres imprezy był różnorodny, oprócz najbardziej popularnej zumby były również min. technikisalsy, pump. Program odzwierciedlał więc najbardziej popularne zajęcia w klubach fitness. Uczestnicy ćwiczyli też do największych hitów muzycznych. 

Kilkugodzinny Maraton Fitness zorganizowaliśmy pierwszy raz. Była to doskonała okazja, aby pozbyć się zbędnych kilogramów, ale również świetna zabawa - mówi Kinga Smak, dyrektor GCAK-u. - Na Sali można było zobaczyć ćwiczące trzy pokolenia: babcie, mamy, oraz młodzież.

Program maratonu przewidywał też krótkie przerwy, na których można było spróbować fit przekąsek. W czasie zajęć można było również skorzystać z bezpłatnych porad trenerów personalnych Dominiki Banaszek Mroczek i Marleny Baran. Do wydarzenia przyłączył się również salon ISMINE. Panie pod profesjonalnym okiem brefiterek mogły dobrać dla siebie odpowiedni biustonosz.

Zarówno prowadzącym, jak i uczestnikom udzielała się wyjątkowa atmosfera. Wszyscy uczestnicy sobotniego Maratonu mieli okazję zrelaksować się po całym tygodniu, a jak wiadomo ćwiczenia fizyczne mają pozytywny wpływ zarówno na ciało jak i umysł. Aktywność fizyczna poprawia wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Potwierdzamy: radości nie było końca! A na „parkiecie” panował intensywny ruch i dobra zabawa. 

Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.