Majówka 2019 - podsumowanie

Dodane 6 maja 2019, 20:04

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Ostatni tydzień okazał się bardzo spokojny na naszych drogach. Doszło do jednego wypadku drogowego, a kierujących po alkoholu ujawniono tylko dwóch.

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 6 praw jazdy.

1 maja w Żelechowie

Policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie, zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu ryckiego, który kierował samochodem marki Range Rover, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, ponadto nie stosował się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień.

2 maja w Wildze

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 21-letniego ob. Ukrainy, który kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 4 osoby straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

W okresie majówki w naszym regionie doszło do jednego wypadku drogowego: Pechowa majówka: Audi zatrzymało się na drzewie 

Odnotowano również 17 kolizji drogowych.

Niestety, doszło również do tragicznego wypadku drogowego w której zginął 21-letni mieszkaniec gminy Sobolew. Do wypadku doszło w Kłoczewie: Tragiczna majówka: 21-latek z Sobolewa nie żyje 

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
F hhg
  (6 maja 2019, 20:38)
A garwolińskie w stefanowie gonili autko, i co panowie nie udało się dogonić, słabych kierowców w tej policji macie 🤣🤣
Gość
  (6 maja 2019, 21:50)
Przede wszystkim rozsądnych, gapo.
Polak
  (8 maja 2019, 11:28)
Rajdowiec się znalazł. Burak!