Leopard, Rosomak, Rak, Krab. Piknik militarny i otwarcie strzelnicy już w niedzielę

Dodane 20 listopada 2019, 16:07
Materiały prasowe 24 listopada 70 kilometrów od Garwolina odbędzie się uroczyste otwarcie strzelnicy połączone z piknikiem militarnym, którego współorganizatorem jest 61blp w Grójcu. Za Wisłą nie zabraknie żołnierzy z Garwolina.

W dniu 24 listopada 2019 r. Dowódca 61 blp ppłk Janusz OSTROWSKI, Dowódca Garnizonu płk Andrzej KOZERA oraz Prezes Klubu Strzeleckiego „CEL” zapraszają na uroczyste Otwarcie Strzelnicy w miejscowości Ogrodzienice k/Grójca.

Podczas uroczystości odbędzie się Piknik Militarny, w którego programie znajdzie się m.in. pokaz sprzętu wojskowego, pokaz walk, strzelanie z broni palnej oraz atrakcje dla najmłodszych. Przedsięwzięcie jest organizowane pod Honorowym Patronatem Ministra Marka Suskiego, Sekretarza Stanu MON Wojciecha Skurkiewicza oraz Burmistrza Miasta i Gminy Grójec Dariusza Gwiazdy.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników militariów na niedzielne wydarzenie a także tych, którzy jeszcze zastanawiają się czy wstąpić w szeregi WOT. Będziemy jako 61 batalion prezentowali sprzęt, który jest na wyposażeniu 6MBOT. Na pewno nie zabranie atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - podkreśla współorganizator i dowódca 61 blp w Grójcu, ppłk Janusz Ostrowski.   

PROGRAM WYDARZENIA:
12:00 - Msza Święta w Kościele Miłosierdzia Bożego w Grójcu w intencji Ojczyzny
13:30 - Uroczyste otwarcie Strzelnicy Klubu Strzeleckiego CEL w Ogrodzienicach
od 11::00 -  15:30  Atrakcje militarne, pokazy sprzętu wojskowego, wystawa broni, animacje dla dzieci poczęstunek - grochówka wojskowa, grill, gorące napoje

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.