Ledwo skończyli gasić pożar, zostali zadysponowani do kolejnego

Dodane 24 stycznia 2019, 15:28

Na sygnale, Trojanów
Zdjęcie poglądowe Wczoraj wieczorem strażacy z PSP Garwolin oraz druhowie z gminy Trojanów mieli bardzo pracowity wieczór i noc.

Pożar budynku letniskowego w Ochodnym, gm. Trojanów
Przed godz. 18 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze domku letniskowego w Ochodnym. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądy wody na palący się budynek. Po ugaszeniu pożaru przystąpiono do oddymiania pomieszczeń.

W akcji trwającej blisko dwie godziny uczestniczył jeden zastęp PSP i cztery zastępy OSP.

Pożar sadzy w kominie budynku mieszkalnego w Żabiance
Po zakończeniu działań w Ochodnym, Dyżurny Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie zadysponował jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP do miejscowości Żabianka, gdzie w budynku mieszkalnym doszło do pożaru sadzy w kominie. Działania zastępów straży polegały na wygaszeniu pieca, podaniu proszku gaśniczego do przewodu kominowego oraz usunięciu pozostałości sadzy z wnętrza komina.

Działania trwały blisko trzy godziny.

O godzinie 3, strażacy zostali zadysponowani do kolejnej akcji więcej w artykule: Wyciek paliwa z ciężarówki, kierowca w szpitalu

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.