Kronika zdarzeń KPP Garwolin 10-16.07

Dodane 17 lipca 2017, 07:56

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: redakcja

10.07
Garwolin ul. Kościuszki
Z 9/10 nieznani sprawcy, z parkingu przyblokowego dokonali kradzieży pojazdu marki Audi A6 typu kombi, kolor czarny, rok produkcji. 2005. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę 30000  złotych. Odzyskaniem skradzionego pojazdu i ustaleniem sprawców kradzieży zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Trojanów
Policjanci z PP Trojanów, zatrzymałem 31-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.  

13.07
Reducin
Od 11/13 nieznany sprawca, włamał się do domku letniskowego, skąd dokonał kradzieży dwóch skrzynek elektrycznych. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 1000 złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Chęciny
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży uszkodzonego motoroweru Romet, pozostawionego przy drodze. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 2000 złotych. Ustaleniami w tej sprawie i odzyskaniem jednośladu zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

14.07
Gocław DK 17 godz. 8:38
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 57-letni kierowca busa m-ki Mercedes (trzeźwy - pobrano krew do badań) jadąc w kierunku Lublina z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z osobowym vw, którym kierowała 50-letnia kobieta  (pobrano krew). W wyniku zdarzenia rannych zostało 9 osób, które zostały hospitalizowane w Warszawie, Garwolinie, Siedlcach, Otwocku i Mińsku Mazowieckim. Podróżni napotkali na utrudnienia, gdyż droga była zablokowana, a następnie ruch został przywrócony wahadłowo do czasu wykonania niezbędnych czynności. Policjanci z Otwocka i Garwolina kierowali na objazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z  KPP w Garwolinie.

15.07
Unin
Ł. K., lat 31 zam. pow. Garwolin, będąc w stanie nietrzeźwości – 1,47 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, kierował osobowym fordem i doprowadził do kolizji drogowej z zaparkowanym oplem. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Trąbki
M.K., lat 19 zam. pow. Garwolin, będąc w stenie nietrzeźwości – 1,93 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, stracił panowanie nad osobową hondą i wjechał do przydrożnego rowu. Postępowanie prowadza policjanci z PP Pilawa.

Pilawa
Policjanci z PP Pilawa, zatrzymali O. K., lat 24 zam. Ukraina, który kierował osobową fordem, znajdując się w stanie nietrzeźwości (pobrano krew do badań). Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

16.07
Żelechów
Policjanci z PP Żelechów, zatrzymali M.S., lat 38,zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym renaultem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,24 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.