Kradną! Na celowniku elektronarzędzia

Dodane 25 marca 2019, 10:10

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Niemal codziennie na terenie powiatu garwolińskiego dochodzi do kradzieży. Szczególnie cennym łupem dla złodziei są elektronarzędzie. Budujesz lub remontujesz dom? Uważaj!

17.03
Garwolin
Dwóch dotychczas nieustalonych mężczyzn, dokonało kradzieży bilonu  z „rozmieniarki” znajdującej się przy myjce bezdotykowej. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.
Więcej: Ukradli pieniądze z rozmieniarki, myjnia daje szansę na polubowne załatwienie sprawy 

20.03
Strych
Od 17 do 20 nieznani sprawcy, włamali się do nowobudowanego domu skąd dokonali kradzieży elektronarzędzi, butli gazowej, stacji UPS, akumulatora oraz innych drobnych narzędzi. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z PP w Maciejowicach.

23.03
Maciejowice
Nieznani sprawcy, włamali się do samochodu m-ki Ford, a następnie dokonali kradzieży elektronarzędzi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Garwolin
Nieznany sprawca, włamał się do lokalu gastronomicznego i  dokonał kradzieży pieniędzy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Górki
W dniu 22 marca, nieznani sprawcy dokonali kradzieży pieniędzy u 89-letniej kobiety. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Kaleń Drugi
Z 22/23 nieznani sprawcy, włamali się do budynków gospodarczych skąd dokonali kradzieży elektronarzędzi. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z PP Sobolew.

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Woja
  (25 marca 2019, 10:29)
Jakie elektronarzędzie kradną konkretnie?
Edyta
  (25 marca 2019, 12:26)
Przestrzegam przed zakupem poniżej wymienionych sprzętów i przedmiotów:
- odśnieżarka spalinowa marki STIGA koloru żółtego;
- glebogryzarka spalinowa koloru zielono-czarnego;
- piła spalinowa ALPINA kolor żółty;
- piła elektryczna ALPINA kolor żółty;
- kosa spalinowa STIHL KM56 RC;
- nożyce elektryczne do żywopłotu STIHL 2 szt;
- nożyce elektryczne z wysięgnikiem marki STIHL 1 szt;
- wiertarka DEVALT kolor żółty;
- szlifierka kątowa tzw. diax marki BOSCH;
- opalarka elektryczna TOPEX;
- przedłużacz elektryczny koloru pomarańczowego;
- wózek ogrodowy ręczny,blaszany.
Ww. rzeczy zostały skradzione z posesji na terenie gminy Sobolew.

Proszę o udostępnianie postu oraz o zgłaszanie policji w Sobolewie wszelkich informacji na temat miejsca przetrzymywania wyżej wymienionych rzeczy. Za info nagroda.
KK
  (25 marca 2019, 18:08)
lUDZIE PO PROSTU ZACZYNAJA MNIE ZAŁAMYWAC ,ŻEBY KRASC TRZEBA MIEC OGROMNA DETERMINACJE DO TAKIEGO CZYNU .MOŻE WARTU IM POMOC ,ZEBY POTEM NIE KRADLI
Nicolka
  (26 marca 2019, 06:27)
Zgodnie z tutejszymi standardami to nie są złodzieje. To są ludzie zaradni życiowo. Wielokrotnie słyszałam na pekaesach czy zieleniaku jak mówiono, że okraść bogatego to nie wstyd.
F1UT
  (26 marca 2019, 12:10)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.