Kradł i wpadł

Dodane 13 stycznia 2020, 17:34

Na sygnale, Sobolew
Zdjęcie poglądowe: wikipedia.org Sobolewscy policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który ukradł osiem żeliwnych pokryw studzienek. Łupy sprzedał w skupie złomu. Teraz odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze garwolińskiej komendy otrzymali informację, że w miejscowości Sobolew zostało skradzionych osiem żeliwnych pokryw od studzienek . Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę 4500 złotych. W czwartek (09.01) policjanci z posterunku w Sobolewie ustalili, gdzie mogą się one znajdować. Trop prowadził do 45-letniego mieszkańca Ryk.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutu kradzieży ośmiu pokryw studzienek. Jeszcze tego samego dnia został przesłuchany przez policjantów. Część odzyskanych studzienek wróciła już na swoje miejsca. Mieszkańcowi Ryk za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że w nocy z soboty na niedzielę został okradziony w Sobolewie kościół: W nocy okradli kościół

Autor: asp.szt. Marek Kapusta

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.