Koncerty zespołu Defis w powiecie (7 sierpnia i 4 września)

Dodane 2 sierpnia 2022, 12:08
Facebook/Zespół Muzyczny Defis Fani muzyki disco polo będą mogli w najbliższym czasie dwukrotnie udać się na koncert zespołu Defis. 7 sierpnia o godz. 21 wystąpią w Miętnem podczas Festiwalu Etnograficznego Powiatu Garwolińskiego oraz 4 września o godz. 20.30 na boisku sportowym przy szkole podstawowej w Sobolewie podczas Dni Gminy Sobolew

Defis to polska grupa disco polo pochodząca z Wojsławic, założona przez Dariusza Zielińskiego.

Zespół Defis został założony w 2012 roku przez Dariusza Zielińskiego. Od początku jego wokalistą i liderem jest Karol Zawrotniak. W 2014 roku Zawrotniak wziął udział w drugiej edycji programu „Disco Star”. To właśnie tam jego talent został zauważony przez jury składające się z Shazzy, Marcina Millera, Radosława Liszewskiego oraz członków zespołu Masters. Dzięki temu formacja Defis zaistniała na rynku muzyki disco polo.

Niedługo później zgłosiła się do eliminacji na konkurs Eurowizja 2016. Z czasem popularność w całym kraju przyniosły jej takie hity jak „Tak bardzo tego chcę”, „Jeden gest”, „Piękny sen”, „Niespotykany kolor” czy „To złamane serce”. Do tej pory grupa wydała głównie single.

Na postawie: spokeo.pl

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.