Kompletnie pijani za kółkiem, jeden z nich "nie mógł ustać na nogach"

Dodane 12 marca 2018, 08:51

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: internet Totalnym brakiem odpowiedzialności wykazało się czterech mężczyzn z powiatów: garwolińskiego, ryckiego, łukowskiego i lubartowskiego, którzy postanowili kompletnie pijani kierować pojazdami po drogach publicznych.

Co tydzień informujemy o kierowcach, którzy po spożyciu alkoholu kierują pojazdami. Niestety, nie inaczej było w ostatnich dniach.

8 marca kierowca podróżujący DK17 był tak pijany, że półprzytomny zjechał do jednego z zajazdów w okolicach Trojanowa. Pracownicy lokalu widząc mężczyznę, który nie był w stanie ustać na nogach wezwali policję, a do czasu przybycia radiowozu pilnowali, żeby kierowca nie odjechał. Okazało się, że G.B., lat 44 zamieszkały w pow. Lubartów, kierował samochodem marki BMW, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.62 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Dzień później (09.03) w Garwolinie, policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Garwolin, zatrzymali R.R., lat 33 zamieszkałego w pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Ford Escort, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3.04 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Postępowanie w jego sprawie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Tego samego dnia w Stodzewiu, policjanci z Posterunku Policji w Pilawie, zatrzymali D.C., lat 49 zamieszkałego w pow. Łuków, który kierował samochodem marki Seat Leon, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3.08 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Natomiast w sobotę (10.03) w Rębkowie policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Garwolin, zatrzymali T.S., lat 27 mieszkańca pow. Ryki, który kierował samochodem marki Mazda, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.16 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.


ZAWSZE, GDY WSIADAMY ZA KIEROWNICĘ POJAZDU PO SPOŻYCIU ALKOHOLU RYZYKUJEMY NIE TYLKO SWOJE ŻYCIE, ALE TAKŻE ŻYCIE INNYCH UŻYTKOWNIKÓW DRÓG.

WŁĄCZ MYŚLENIE!

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.