Kolonie w zamku? Tak – dzieci będą zachwycone!

Dodane 17 stycznia 2023, 15:24
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com Mimo iż od pojawienia się na polskim rynku pierwszego tomu przygód Harrego Pottera upłynęło ponad dwadzieścia lat, fascynacja małym czarodziejem nie słabnie. Można wręcz odnieść odwrotne wrażenie – rośnie kolejne pokolenie fanów, którzy też chcieliby przeżyć niezwykłe przygody w prawdziwym zamku.
I właściwie nic nie stoi na przeszkodzie. Kolonie Harry Potter i obozy, którym wirtualnie patronuje Harry Potter, organizowane są w najprawdziwszych zamkach, z niepowtarzalnym klimatem i atmosferą niemal identyczną, jak w Hogwarcie. Wysokie sklepienia, komnaty zamiast klasycznych pokoi, długie korytarze, a na zewnątrz okazałe dziedzińce z widokiem na majestat zamku lub pałacu. Nie ma dziecka, które oparłoby się takiej propozycji. Kolnie w zamku to propozycja nie tylko dla dzieci, ale też dla starszej młodzieży.

Kolonie młodzieżowe z magią w tle

Program kolonii układany jest w taki sposób, by zarówno dzieci, jak i młodzież, mogli uznać go za atrakcyjny. Nie zabraknie więc magicznych zjawisk dla najmłodszych i wyzwań, którym mogą sprostać tylko starsi uczestnicy zabawy.

Wszyscy jednakowo będą mogli rozwijać swoją kreatywność (tematyczne obozy Harry Potter bardzo temu sprzyjają), poznać nowych przyjaciół, ale przede wszystkim dobrze się bawić. I to całkiem offline, nowoczesne kolonie młodzieżowe organizowane są bowiem z myślą o wszechstronnym odpoczynku, także tym od internetu.

Kolonie w zamku latem i zimą

Kolonie Katowice dla dzieci i młodzieży w duchu przygody z Harrym Potterem organizowane są w zamkach w Polsce zarówno latem, jak i zimą.

Ferie zimowe to szczególny czas, w którym rodzice stoją przed nie lada dylematem, jak zapewnić dzieciom opiekę, gdy sami muszą pracować. Kolonie lub obozy w zamkach to propozycja dla wszystkich, niezależnie od tego, czy na co dzień zamieszkują Katowice, Kraków, Warszawę czy może niewielką miejscowość na Mazurach.

Zamki i pałace w zimowej scenerii mają swój niepowtarzalny urok, szczególnie gdy ogród zostanie pokryty śniegiem. Wcześnie zapadający zmrok to okazja do niezwykłych zabaw terenowych, których nie da się zorganizować latem. To też cienie czające się za każdym zakrętem korytarza. Okazji do wyciągnięcia różdżek, by odeprzeć zaklętą w nich moc, na pewno nie zabraknie.

Szczegóły i informacje: https://quatronum.pl/sc

Artykuł sponsorowany

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
żona rolnika spod Żelechowa
  (17 stycznia 2023, 17:40)
Wielu posłów PiS uważa, że Harry Potter to zło i promowanie antychrześcijańskich postaw. Ja też tak sądzę i jako katoliczka kategorycznie żądam, że imprezy takie jak opisane w artykule zostaną prawnie zakazane. W ferie dzieci powinny uczęszczać na rekolekcje i poranne msze. Później powinny pomagać sprzątać kościoły i domy parafialne. To jest zgodne z naszą katolicką tradycją.
Maryśka
  (20 stycznia 2023, 01:27)
Kobito? Idź do garów a nie się tu bezsensu udzielasz.
żona rolnika spod Żelechowa
  (20 stycznia 2023, 12:04)
sama se idź do garów. ilość zielonych łapek pod moją wypowiedzią świadczy o tym, że zdecydowana większość myśli tak jak ja.
Nicola Kargul
  (20 stycznia 2023, 16:23)
A ja terz tak uwazam dzieci do sprzontania kościołów
Maryśka
  (20 stycznia 2023, 18:00)
Idź i sprzątaj jak masz czas i ochotę 🙃