Kobiety i mężczyźni świętują z CSiK!

Dodane 5 marca 2021, 18:14

Miasto Garwolin
Materiały prasowe Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn. Celebrowanie tych wydarzeń z Kinem Wilga można zacząć już dziś. W poniedziałek i środę specjalną ofertę przygotowała Pływalnia Miejska „Garwolanka”.

Dzień Kobiet to święto z ponad stuletnią tradycją, ale wcale nietracące na swojej popularności. Coraz większą popularność zyskuje także obchodzony zaledwie od dwudziestu lat Dzień Mężczyzn. Jeśli nie macie pomysłów na to, jak spędzić 8 i 10 marca, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie ma kilka propozycji.

Dzień Kobiet w Szpilkach – świętujemy już dziś!

Kino w Szpilkach to cykl filmowy Kina Wilga, który od razu skradł serca pań. Coroczna wyjątkowa edycja z okazji święta kobiet w tym roku będzie miała nieco inny, ale niemniej atrakcyjny charakter.

W tym roku ze względu na pandemię Dzień Kobiet w Szpilkach odbywa się aż przez 5 dni – od 5 do 9 marca. Wszystkie panie, które w tych dniach wybiorą się do kina, będą mogły wziąć udział w losowaniu voucheru o wartości 200zł od firmy Carinii. Aby wziąć udział w losowaniu na odwrocie biletu trzeba podać swoje dane (imię, nazwisko i numer telefonu), a po seansie bilet wrzucić do pudełka na holu kina.

Drugą okazją do zdobycia nagrody jest konkurs fotograficzny. – Zrób zdjęcie na tle dekoracji ustawionej w holu kina. Zdjęcie wrzuć na facebookową stronę Kina Wilga pod postem mówiącym o konkursie i poproś znajomych o jego polubienie. Osoba, która otrzyma najwięcej polubień zdjęcia otrzyma upominek niespodziankę – zachęcają organizatorzy.

Ladies and gentlemen w „Garwolance”

To propozycja dla tych, którzy wolą świętować aktywnie i okazja do relaksu w wyjątkowej oprawie. 8 marca w godz. 20:00- 22:00 Pływalnia Miejska „Garwolanka” zaprasza na „Ladies Night”. W tych godzinach wszystkie mogą skorzystać z basenu za darmo, a dodatkowo będzie szansa na wygranie karnetów na pływalnię, zaproszeń do kina, gadżetów czy voucherów na zabiegi w Salnie Kosmetycznym „Finezja”. Podobną propozycję „Garwolanka” ma dla panów. 10 marca od 20:00 panowie wchodzą na basen za darmo i także będą czekały na nich upominki.

Niespodzianką dla wszystkich będzie wyjątkowa oprawa tych wydarzeń. Pływalnia rozświetli klimatyczne światło, a muzykę zaserwuje Dj Refresh. Specjalnie dla pań popłyną dźwięki latino, pop i RnB, a dla panów będzie to specjalny house mix.

Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.