Kierował bez uprawnień pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Był poszukiwany

Dodane 13 września 2021, 11:07

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Policjanci z Maciejowic zatrzymali 37-latka, który kierował osobowym oplem niedopuszczonym do ruchu. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd nie mając uprawnień i był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

W niedzielę przed północą, w trakcie patrolowania ulicy Lubelskiej w Maciejowicach, policjanci zdecydowali o zatrzymaniu do kontroli kierowcę opla. Mundurowi sprawdzili 37-letniego mieszkańca naszego powiatu w policyjnych systemach i wtedy okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Auto, którym się poruszał nie było dopuszczone do ruchu. Ponadto 37-latek poszukiwany był przez sąd w Legionowie w celu doprowadzenia do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

37-latek został ukarany grzywną za popełnione wykroczenia, a następnie zostanie doprowadzony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe miesiące.

 

mł. asp. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.