Kibice z Garwolina pobili innych kibiców i wylądowali na komisariacie

Dodane 17 września 2019, 20:02

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe W poniedziałek nad ranem doszło do bójki w Radomiu między kibicami dwóch rywalizujących na boisku drużyn. Mieszkańcy powiatu garwolińskiego pobili zostali zatrzymani i przewiezieni do radomskiego komisariatu.

W dniu 16.09.2019 roku o godzinie 3:05 operator monitoringu miejskiego zauważył i zgłosił dyżurnemu Straży Miejskiej poważnie wyglądającą bójkę sześciu osób na placu dworcowym przy ulicy Poniatowskiego w Radomiu.

Dyżurny natychmiast na miejsce zdarzenia zadysponował dwa patrole Referatu Prewencji, które po przybyciu na miejsce udzieliły pomocy wezwanemu również patrolowi Policji. W trakcie prowadzonych czynności służbowych wylegitymowano osoby biorące udział w zajściu oraz wezwano karetkę pogotowia do jednego z młodych mężczyzn u którego stwierdzono dość poważnie wyglądające obrażenia z obfitym krwawieniem. W trakcie interwencji strażnicy ustalili, że bójka była wynikiem nieporozumień na tle kibicowskim a poszkodowani mężczyźni zostali pobici przez kibiców z Garwolina.

Strażnicy miejscy polecili operatorowi monitoringu dokładne sprawdzenie zapisu kamer oraz penetrację pobliskiego terenu za sprawcami pobicia. Sami również przeprowadzili kontrolę rejonu przyległego do dworca PKP w wyniku której na wysokości jednego z radomskich klubów na ulicy Grzecznarowskiego ujęli czterech młodych mężczyzn uczestniczących w zdarzeniu na placu dworcowym.

Wszystkich ujętych mężczyzn przewieziono do I Komisariatu Policji i przekazano wraz z kompletem dokumentacji służbowej celem przeprowadzenia dalszych czynności służbowych.

SM Radom

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicola
  (17 września 2019, 23:18)
Co innego mają do zaoferowania karki z WG? Nic, podobnie jak reszta.
Gsxr
  (18 września 2019, 12:07)
Kolego byłeś tam i wszystko wiesz. Popisać tu komentarze to każdy moze
Rudy
  (18 września 2019, 16:35)
Nicola przyjechał byś do wg to zobaczysz