Kartoteka policji 16-22 listopada

Dodane 23 listopada 2015, 10:14

Na sygnale, Borowie, Miastków Kościelny, Miasto Garwolin, Na sygnale, Parysów, Pilawa, Trojanów, Wilga, Żelechów
KWP Radom Kronika zdarzeń od 16 do 22 listopada 2015 r.

16.11

Kacprówek
Nieznany sprawca dostał się do wnętrza garażu, skąd dokonał kradzieży pilarki spalinowej. Postępowanie prowadzą policjanci z Łaskarzewa.

17.11
Garwolin ul. Lubelska godz. 6.38
29-letnia kierująca osobowym Oplem jadąc w kierunku Garwolina straciła panowanie nad pojazdem, otarła się o osobowego subaru kierowanego przez 71-letniego mężczyznę, następnie zjechała na przeciwległy pas drogi i dachowała, zatrzymała się w pobliskim rowie. Kobieta trafiła do szpitala. Po udzieleniu pomocy medycznej, została zwolniona. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

Garwolin ul. Stacyjna
Nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych z pojazdu zaparkowanego na parkingu. Postępowanie prowadzi KPP Garwolin

18.11.
Borowie DK 76 – 33 kilometr godz. 9.30
26-letni mężczyzna kierujący Jeepem, jadąc od strony Garwolina nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Mężczyzna został zabrany do szpitala, a następnie zwolniony do domu. Na kierowcę nałożono mandat.

Parcele Rębków
Nieznany sprawca włamał się do budynku gospodarczego, skąd dokonał kradzieży motocykla WSK oraz kompletu kół do samochodu osobowego. Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina.

19.11
Prandocin
22-letni mężczyzna, będąc w stanie nietrzeźwości 1,39 mg/l (2,91 promila) alkoholu, dokonał uszkodzenia trzech szyb w pojazdach oraz bramy wjazdowej na posesję, ponadto mężczyzna kierował osobowym Mitsubishi po drodze publicznej. Postępowanie prowadzą policjanci z Trojanowa.

Ryczyska
Policjanci z Żelechowa, zatrzymali do kontroli drogowej 61-letniego mężczyznę, który kierował rowerem po drodze publicznej, znajdując się w stanie nietrzeźwości 0,63 mg/l (1,32 promila). Postępowanie prowadzą policjanci z Żelechowa.

20.11
Głosków
Policjanci z garwolińskiej drogówki, zatrzymali do kontroli drogowej 42-letniego mężczyznę, który kierował osobowym Mitsubishi, będąc w stanie po użyciu alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina.

Garwolin ul. Długa
63-letni kierowca osobowego Fiata w rejonie skrzyżowania ul. Długa/Sienkiewicza w Garwolinie, na przejściu dla pieszych potrącił przebiegającą 35-letnią kobietę, która w wyniku zdarzenia odniosła obrażenia i trafiła do szpitala, skąd po udzieleniu pomocy lekarskiej została zwolniona do domu. Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina.

21.11
Pilawa ul. Szarych Szeregów
Nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru. Postępowanie prowadzą policjanci z Pilawy.

Zwola godz. 15.24
47-letni kierowca VW, wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod nadjeżdżające osobowe audi kierowane przez kobietę. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała w postaci ogólnych potłuczeń i podejrzenia obrażeń wewnętrznych doznał 29-letni pasażer VW, który został hospitalizowany w szpitalu. Postępowanie prowadzą policjanci z Żelechowa.

Garwolin ul. Kościuszki
Policjanci z garwolińskiej drogówki, zatrzymali do kontroli drogowej 30-letniego mężczyznę, który kierował osobowym Fordem, będąc w stanie nietrzeźwości 0,77 mg/l (1,61 promila) alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina.

22.11
Garwolin ul. Parysowska
Nieznany sprawca włamał się do zbiorników paliwa samochodów ciężarowych, skąd dokonał kradzieży około 180 litrów oleju napędowego. Ustalono, że kradzieży dokonano również kilka tygodni wcześniej gdzie zginęło 600 litrów. Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina.

Ruda Talubska
Policjanci u 20-letniego mężczyzny ujawnili, woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku oraz woreczek z suszem roślinnym. Mężczyzna został zatrzymany. Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina.

Trąbki ul. Osadnicza
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 46-letniego mężczyznę, który kierował osobową Mazdą, pomimo zakazu kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z Pilawy.

Wilga ul. Warszawska
Policjanci z garwolińskiej drogówki, zatrzymali do kontroli drogowej 42-letniego mężczyznę, który kierował osobowym Fiatem, będąc w stanie po użyciu alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Wilgi.

 

 

Zatrzymano – 5 nietrzeźwych kierujących – po użyciu alkoholu do prawie 3 promili
Zatrzymano – 1 kierujących pomimo zakazu – przestępstwo.

 

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.