Kartoteka policji 12-18 października

Dodane 19 października 2015, 11:23

Na sygnale, Borowie, Maciejowice, Miasto Garwolin, Miasto Łaskarzew , Parysów, Wilga, Żelechów
zdjęcie poglądowe Kronika zdarzeń od 12 do 18 października 2015 r.

12.10

Wilchta
Policjanci z garwolińskiej drogówki, zatrzymali do kontroli drogowej 54-letniego mężczyznę, który kierował osobowym Daewoo mając 0,11 mg/l (0,23 promila) alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina.

Borowie ul. Aleksandra Sasimowskiego
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 29-letniego mężczyznę, który kierował osobowym Seatem, pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina.

Żelechów ul. Chłopickiego
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 52-letniego mężczyznę, który kierował osobowym VW mając 0,29 mg/l (0,60 promila) alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci Żelechowa.

13.10
Żelechów ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 47-letniego mężczyznę, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,09 mg/l. (2,28 promila). Postępowanie prowadzą policjanci z Żelechowa.

Garwolin ul. Kościuszki
Nieznane kobiety, po uprzednim wpuszczeniu do mieszkania przez właścicielkę, wykorzystały jej nieuwagę i dokonały kradzieży pieniędzy, po czym oddaliły się w nieznanym kierunku. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Garwolina.

Żelechów ul. Wilczyska
Policjanci z Żelechowa, zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego mężczyznę, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,09 mg/l. (2,12 promila) oraz nie stosował się do wyroku sądu – zakaz prowadzenia rowerów. Postępowanie prowadzą policjanci z Żelechowa.

Ochodne
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego mężczyznę, który kierował osobowym VW, nie stosując się do wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z Trojanowa.

Łaskarzew ul. Garwolińska
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 24-letniego mężczyznę, który kierował osobowym BMW, nie stosując się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z Łaskarzewa.

Cyganówka
Zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów osobowych bmw. Kierowca osobowego BMW zderzył się z prawidłowo jadącym BMW, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Na sprawcę za spowodowanie kolizji nałożono mandat. Przeczytaj więcej o tym wydarzeniu w naszej relacji.

14.10
Trąbki ul. Osadnicza
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 29-letniego mężczyznę, który kierował osobowym Fordem, nie stosując się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z Pilawy.

Celejów
W miejscowości Celejów gm. Wilga w kompleksie leśnym ujawniono zwłoki 43-letniego mężczyzny - obywatela Ukrainy, który popełnił samobójstwo poprzez powieszenie. Czynności procesowe pod nadzorem prokuratora wykonali policjanci z Garwolina. Postępowanie prowadzą policjanci z Wilgi.

Podzamcze
Nieznany sprawca włamał się do warsztatu i dokonał kradzieży piły spalinowej. Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina.

15.10
Cyganówka
Zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów. Kierująca osobowym VW podczas wykonywania manewru wyprzedzania zderzyła się czołowo z pojazdem jadącym z naprzeciwka oraz w zdarzeniu uczestniczył pojazd przez nią poprzedzający. W kolizji drogowej udział brały samochody osobowe Fiat i Skoda. Na kierująca VW nałożono mandat.

Garwolin, ul. Senatorska
Nieznani sprawcy ze sklepu jubilerskiego dokonali kradzieży złotego łańcuszka. Postępowanie prowadzą policjanci z Garwolina.

Choiny
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 64-letniego mężczyznę, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,13 mg/l. (2,37 promila) oraz nie stosował się do wyroku sądu – zakaz prowadzenia rowerów. Postępowanie prowadzą policjanci z Pilawy.

Słup
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego mężczyznę, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości 0,85 mg/l. (1,78 promila). Postępowanie prowadzą policjanci z Pilawy.

Jaźwiny
Zdarzenie drogowe – 58-letni mężczyzna będąc w stanie po użyciu alkoholu 0,17 mg/l. (0,35 promila), kierował ciągnikiem rolniczym wraz z maszyną rolniczą i nie zachował środków ostrożności doprowadzając do zderzenia z osobowym vw. Postępowanie prowadzą policjanci z Pilawy.

17.10
Garwolin ul. Olimpijska
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 30-letnią kobietę, która kierowała osobowym Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości 0,29 mg/l (0,60 promila) alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci Garwolina.

Żelechów ul. Chłopickiego
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego mężczyznę, który kierował osobowym Oplem, pomimo wydanej przez uprawniony organ decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami oraz będąc w stanie nietrzeźwości 0,58 mg/l (1,21 promila) w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Żelechowa.

18.10
Budziska
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 30-letniego mężczyznę, który kierował rowerem po drodze publicznej, znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,62 mg/l. (3,54 promila) w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Trojanowa.

Wilga ul. Warszawska
Policjanci z garwolińskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 34-letnią kobietę, która kierowała osobowym Peugeotem, znajdując się w stanie nietrzeźwości 0,80 mg/l (1,68 promila) alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci Wilgi.

Wilga ul. Stawowa
Policjanci z garwolińskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 20-letnią kobietę, która kierowała osobową Skodą, będąc po użyciu alkoholu 0,15 mg/l (0,31promila) alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci Wilgi.

Skurcza
23-letni kierowca osobowego VW, znajdując się po użyciu alkoholu 0,12 mg/l (0,25 promila) w wydychanym powietrzu jadąc od strony Wilgi w kierunku Maciejowic potrącił stojącego na środku pasa ruchu pieszego zatrzymującego samochody w wyniku czego pieszy doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Od pieszego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Wilgi.


Zatrzymano 13 nietrzeźwych kierujących – po użyciu alkoholu do 3,54 promili
Zatrzymano 7 kierujących pomimo zakazu – przestępstwo.

 

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.