Karolina Głowala zaśpiewała w Budapeszcie

Dodane 26 lipca 2017, 17:31
CSIK GARWOLIN Podbiła serca jurorów w telewizyjnym talent show, wygrała ogólnopolski konkurs wokalny w Krakowie i zaśpiewała w Budapeszcie.

Karolina Głowala rozsławia Garwolin swoim śpiewem. Karolina Głowala mówi, że jest zwyczajną nastolatką, ale jej nadzwyczajny talent sprawia, że coraz częściej słyszymy o jej wielkich sukcesach – już nie tylko w Polsce, ale także na międzynarodowej arenie. Trzy lata temu skradła serca jurorów popularnego talent show „Must be the music”. W maju tego roku wygrała w XIII Krakowskim Młodzieżowym Festiwalu Piosenki Francuskiej.

Zwycięstwo dało Karolinie możliwość zaprezentowania się na Euroregionalnym Festiwalu Piosenki Francuskiej w Budapeszcie. W czerwcu Karolina stanęła na scenie w Instytucie Francuskim w Budapeszcie i wyśpiewała 4. miejsce w kategorii „Młode talenty”. Do podium zabrakło niewiele, ale młoda wokalistka zapewnia, że wraca z festiwalu z pięknymi wspomnieniami i nowymi doświadczeniami. - Festiwal w Budapeszcie był dla mnie dużym wyzwaniem i zarazem nowym doświadczeniem wokalnym. Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie, dzięki któremu mogłam wziąć udział w konkursie.

Dziękuję Centrum Sportu i Kultury, a także innym sponsorom za pomoc w organizacji wyjazdu – mówi Karolina Głowala. Podczas występu w Budapeszcie Karolinie towarzyszyli muzycy: Tomasz Godek - kontrabas oraz Stefan Chyrc - gitara akustyczna.

CSIK GARWOLIN

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.