Już w niedzielę na żelechowskiej scenie zagra Dejw

Dodane 15 czerwca 2022, 16:44

Żelechów
Zdjęcie: Fb/Dejw W najbliższą niedzielę na terenie naszego powiatu odbędą się dwie duże imprezy. Gwiazdą Dni Garwolina będzie zespół IRA, natomiast Dni Żelechowa zespoły Imperium i Dejw.

O godz. 20.30 na scenie pojawi się zespół IMPERIUM

Zespół Imperium powstał w 1990 roku z inicjatywy Waldemara Oksztula, Mirosława Krysztopy i Krzysztofa Boguckiego. W swojej dyskografii zespół ma 16 albumów i liczne przeboje, w tym m.in.: „Biała kalina”, „Jesteś mym snem”, „Zielona miłość”, „Halina”, „Żółte tulipany”, „Oj, chmielu, chmielu”, „Takich oczu jak ty nie ma nikt”, „Hej dziewczyno”, „Pierwsza miłość” czy „Dziwują się ludzie”.

W latach 1999–2007 zespół Imperium miał okres 8-letniej przerwy.

O godz. 22 na scenie pojawi się zespół DEJW

Zespół DEJW został założony w 2015 roku w Wyszkowie (woj. Mazowieckie) przez Dawida Kuleszę - lidera zespołu. Zespół zasłynął takimi utworami jak: Petarda, Dołeczki czy Malinowy Smak. Ostatnia produkcja formacji, to piosenka pt. Uno Momento, która w szybkim tempie przypadła do gustu fanom zespołu oraz słuchaczom w całej Polsce. W skład zespołu wchodzą: Łukasz Stankiewicz - perkusja, Bartłomiej Arasimowicz - gitara, Dawid Kulesza - wokal.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.