Już po raz IV w Żelechowie młodzież bawiła się na Bezalkoholowym Balu Andrzejkowym!

Dodane 26 stycznia 2022, 08:06

Żelechów
Materiały prasowe Pod koniec listopada Duszpasterstwo Młodzieży Dekanatu Żelechowskiego zorganizowało tradycyjny bal bezalkoholowy. Kilkadziesiąt młodych osób z całego regionu wspaniale bawiło się udowadniając, że alkohol nie jest wyznacznikiem dobrej zabawy, a swoją młodość należy przeżywać świadomie…

Jesteśmy zbudowani postawą tych młodych ludzi, którzy z tak wielkim entuzjazmem odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Wzięli udział w modlitewnym czuwaniu, a potem radośnie, we wspólnocie uczestniczyli w zabawie, innej od tej, którą proponuje współczesny świat. Bez używek, świadomie, z Bogiem wzięli udział w 18 św. Andrzeja, nieco innej od tych, które są powszechnie znane – mówili po spotkaniu organizatorzy.

Po raz kolejny młodzież spotkała się w Sali „Łabędzi dwór” w Żelechowie, którą bezpłatnie na to wydarzenie udostępnił p. Andrzej Brych, któremu z serca dziękujemy. Jedocześnie pragniemy pogratulować Rodzicom, wspaniałej postawy dzieci - młodzieży i podziękować za aktywne włączenie się i pomoc w przygotowaniu wydarzenia.

Słowa podziękowań kierujemy do wszystkich ludzi dobrej woli – sponsorów, którzy jak co roku okazali nam wielkie serce i przekazali fanty na wspólną zabawę. Dziękujemy wszystkim, bez których bal nie mógłby się odbyć – za wszystkie gesty życzliwości i okazaną pomoc. Straży i Policji dziękujemy za zapewnianie bezpieczeństwa i czuwanie nad przebiegiem wydarzenia – Druhom z OSP Zwola i OSP Zadybie – dziękujemy.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z balu i całego filmu:

Zapowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=9aoSXqIQe6g

Film: https://www.youtube.com/watch?v=uytv8HO6tXs

Zachęcamy do śledzenia inicjatyw Duszpasterstwa Młodzieży Dekanatu Żelechowskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, pragniemy aktywnie włączać się w ich młodość, przybliżając do Boga i przekazując chrześcijańskie wartości.

Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.