Już jutro (1 grudnia) Targi Ślubne w Garwolinie

Dodane 30 listopada 2019, 08:55

Garwolin
Zdjęcie poglądowe Nowy organizator, nowi wystawcy i powrót do pierwotnego miejsca. Targi Ślubne 2019 w Garwolinie odbędą się 1 grudnia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Alei Legionów w Garwolinie. Rozpoczęcie wydarzenia o godzina 10.

Mało kto o nich wie, ale odbędą się i to już jutro - 1 grudnia. Targi Ślubne z Welonem 2019 w Garwolinie, wracają z nowym organizatorem na Aleje Legionów do hali przy Szkole Podstawowej nr 2. Ostatnia edycja ślubnych pokazów odbyła się tam w 2012 roku.

Wystawcy

Targi Ślubne to okazja do sprawdzenia aktualnej ślubnej mody, ale również szansa na podpisanie korzystnych umów, ponieważ wystawcy w dniu targów będą mieli do zaproponowania specjalne, promocyjne oferty.

W Targach Ślubnych z welonem swój udział potwierdzili: Atelier Alpina Mróz, Weselne Centrum, Pracownia Kreowania Wizerunku, Party Click, JK Flower Dekoratornia, Fotografia Chwil Błażej Leśkiewicz, Video Studio Dariusz Perzanowski, HERNCISZFILM, Fotolustro Garwolin, KARCZMA CZŁEKÓWKA, Euforia Drink Bar, Suknie Ślubne Iwona Maria, Suknie Ślubne AMELIA, Suknie Ślubne Izabela, ART-DECO DEKORACJE SAL I FLORYSTYKA ŚLUBNO-EVENTOWA, Pracownia Artystyczna SYLOVE, Zespół Muzyczny Best Banda oraz Jubiler Niewęgłowski.

Nagroda główna - voucher na 5000 pln

Jubiler Niewęgłowski jest fundatorem nagrody głównej dla odwiedzających targi. Każdy kto wypełni konkursowy kupon, będzie mógł wziąć udział w losowaniu vouchera o wartości 5000 zł na zakup obrączek. Natomiast HERNCISZ FILM ufundował aż 4 vouchery o wartości 600 zł każdy na „nowoczesny teledysk ślubny”.


Garwolińskie Targi Ślubne rozpoczynają się już o godz. 10.00 i potrwają do godz. 16.00. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Organizatorem Targów Ślubnych Z Welonem jest Mazowiecki Dom Medialny Dzwon Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.