Jorrgus i Power Boy w Garwolinie (29 sierpnia)

Dodane 10 sierpnia 2021, 13:39

Miasto Garwolin
Jorrgus, Power Boy Podczas tegorocznego Święta Mleka w Garwolinie na scenie zobaczymy między innymi dwa zespoły disco polo - Jorrgus i Power Boy. Wydarzenie będzie miało miejsce 29 sierpnia na Zarzeczu (Kwadracie) w Garwolinie.

Jorrgus

To formacja obecna na rynku muzyki tanecznej od 2008 roku. Od początki istnienia jej liderem, wokalistą i autorem większości przebojów jest Jerzy Szuj.
Grupa w bardzo szybkim czasie pozyskała wielką sympatię fanów muzyki disco polo & dance, co potwierdzają liczne nagrody – w tym te zdobyt na Ogólnopolskich Festiwalach Muzyki Tanecznej oraz wyróżnienia w postaci Platynowych i Złotych Płyt ZPAV.
„Na zabawie”, „Niebezpieczna” , „Twój jeden szept” , „Będziesz moja” czy „Oddam Ci serce” czy „Piękna nieznajoma” to zaledwie część utworów, które na stałe zapisały się w historii muzyki disco/dance.
Formacja JORRGUS występowała na największych muzycznych wydarzeniach w Polsce i poza jej granicami. Roztańczony PGE Narodowy, Sylwester Marzeń z TVP2, letnia trasa „Lato Muzyka Zabawa” TVP czy tournee po Stanach Zjednoczonych USA oraz Kanadzie to zaledwie kilka z najważniejszych muzycznych wydarzeń w historii zespołu.
Skład grupy obok Jerzego (pseudonim „JORRGUS”) uzupełniają trzy utalentowane tancerki z bogatym dorobkiem artystycznym oraz drugi wokalista – Szymon.

Power Boy

Po trzech latach służby w Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej Artur Suchcinki postanowił zostać wokalistą disco polo. Przez pół roku strażak przyjeżdżał do Warszawy na lekcje śpiewu. Wtedy zdecydował się na nagranie pierwszego utworu - „VIP ROOM”. Gwiazdor diso polo znany jest z takich hitów jak „Nie świruj mała”, „Księżniczka” czy „Perfekcyjna”, które biją rekordy oglądalności na YouTubie.

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gość
  (10 sierpnia 2021, 14:26)
Wszystko ok. Tylko na kwadracie jest ciasno już widzę tłumy ludzi na kącercie w dobie pandemi. Nie można tego zrobić gdzieś indziej na jakimś stadionie np. ???
Do gość
  (12 sierpnia 2021, 17:54)
Spokojnie, przemyślane to jest w 100%. Znasz te gwiazdy? No to właśnie tyle będzie ludzi. Czyli 2 metry spoko zachowane.