Jesteś w trakcie budowy domu? Lepiej uważaj!

Dodane 10 grudnia 2018, 18:03
Zdjęcie poglądowe Tylko w minionym tygodniu doszło do trzech kradzieży elektronarzędzi z nowobudowanych domów.

Do kradzieży doszło w Sulbinach, Głoskowie i Zwoli. Łącznie elektronarzędzia, które skradziono warte są kilkanaście tysięcy złotych. 

04.12
Sulbiny
Z ¾ nieznany sprawca, z nowobudowanego budynku mieszkalnego dokonał kradzieży elektronarzędzi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP w Garwolinie.

5.12
Głosków

Z 4/5 nieznany sprawca, z nowobudowanego domu mieszkalnego dokonał kradzieży elektronarzędzi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

8.12
Zwola
Z 7/8 nieznani sprawcy, z nowobudowanego domu dokonali kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

03.12
Kobyla Wola
Nieznany sprawca, z kontenerów dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzona firma oszacowała straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Apelujemy!

Zachowajcie ostrożność. 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.