Jesteś mieszkańcem gminy Sobolew? Weź udział w konkursie

Dodane 7 sierpnia 2019, 10:32

Sobolew
Materiały prasowe Gminny Dom Kultury w Sobolewie zaprasza mieszkańców gminy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym finansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2019.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM!
Konkurs jest skierowany do młodzieży od lat 15 i osób dorosłych, mogą w nim wziąć udział zarówno fotograficy amatorzy, jak i profesjonaliści. Celem konkursu
jest ukazanie miejsc, pozostałości naszej kultury dawno zapomnianych;

Warunkiem uczestnictwa jest:
• zgłoszenie pisemne wraz ze zgodą na wykorzystywanie wizerunku i danych osobowych, w przypadku osób nieletnich – zgodę rodziców lub opiekunów prawnych – załącznik do regulaminu;
• dostarczenie do 5 zdjęć przedstawiających fragment dawnej kultury, tradycji, historii ludowej dotyczącej gminy Sobolew, wykonanych cyfrowo w technice czarno-białej lub kolorowej i wydrukowanych na papierze fotograficznym w formacie A4 lub większym oraz zapisane na płycie CD w formacie JPG, do dnia 31.08.2019 r.  osobiście u pracowników GDK w Sobolewie.
Regulaminy i zgody do pobrania na stronie internetowej www.gdksobolew.pl
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "EtnoPolska 2019".

Regulaminy i zgody do pobrania:

Konkurs fotograficzny

Zgoda_osoby dorosłe

Zgoda_osoby dorosłe

Informacja prasowa

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Samogon
  (12 sierpnia 2019, 11:25)
A gdzie tam w sobolewie kultura 😁 i co uchwycic na zdjęciach? Brak dróg i oświetlenia?