Jest piękna, młoda i mogła zagrać w Widzminie. Alicja z Garwolina podbija serca widzów

Dodane 13 stycznia 2020, 18:33

Garwolin
Od lewej: Alicja Ostolska/instagram, Freya Allan/netflix Utalentowana aktorka z Rębkowa dopiero rozpoczyna swoją karierę na scenie. Jej zdjęcia i selftape urzekły nawet jak informuje portal Glamour ekipę castingową „Wiedźmina”.

Alicja Ostolska w tym roku skończy 19 lat, a ma już w swoim dorobku kilka reklam oraz rolę w serialu Dwójki, „M jak miłość”. Do obsady dołączyła jako Ala, siostrzenica postaci granej przez Macieja Damięckiego.

Jak poinformował dziś portal Glamour.pl: Niewiele brakowało, a to ona, a nie Freya Allan zagrałaby księżniczkę Ciri w serialu „Wiedźmin”. 

„Wiedźmin” to jedna z najgorętszych serialowych premier 2019 roku. I obecnie również jedna z najpopularniejszych produkcji na świecie. Przez chwilę w serwisie IMDb „The Witcher” był też najlepszym wyprodukowanym przez platformę Netflix obrazem, którego showrunnerką jest Lauren Schmidt Hissrich. To serialowa adaptacja sagi Andrzeja Sapkowskiego, w tej chwili najchętniej czytanego autora w serwisie Amazon.com.

Nastolatka z powiatu garwolińskiego, starała się o rolę księżniczki Ciri. Gdyby udało jej się wygrać casting, grała by rolę u boku odtwórcy postaci Geralta z Rivii, czyli znanego z filmu Supermen Brytyjczyka - Henrygo Cavilla.

Cały artykuł Glamour: Ta nastolatka z Polski mogła zagrać Ciri w „Wiedźminie”!

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

prom2020

Post udostępniony przez @ alicjaostolska_

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Ziutek
  (13 stycznia 2020, 21:10)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.
krzysio_p_zelechow
  (15 stycznia 2020, 10:24)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.