Jedna osoba nie żyje, DK17 zablokowana

Dodane 15 października 2018, 15:15

Garwolin, Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: Daria Dziś około godziny 14.30 doszło do zdarzenia dwóch pojazdów na zjeździe z obwodnicy Garwolina od strony Lublina. Droga na chwilę obecną jest zablokowana. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Na zakręcie tuż za zjazdem z obwodnicy Garwolina w kierunku Lublina zderzyły się bus oraz samochód ciężarowy. Obecnie rozbite pojazdy blokują przejazd. 

Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić stan kierowcy busa jest ciężki. Pasażer busa oraz kierowca samochodu ciężarowego opuścili pojazdy o własnych siłach.

Uwaga! Ruch zostanie niebawem przywrócony bypassem. Pracownicy Budimexu już rozmontowują barierki i udrażniają objazd.

AKTUALIZACJA:

Kierowca busa poniósł śmierć na miejscu.

 

Komentarze (6)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Novacco
  (15 października 2018, 16:15)
Teren wzdłuż dk 17 od Wólki Mlądzkiej do Garwolina jest tragicznie oznakowany. Po pierwsze nie ma żadnego oświetlenia a najgorsze ze brak jest poboczy. Karetka nie ma często jak wyprzedzić sznura samochodów
Onka
  (15 października 2018, 19:43)
Codziennie wypadki. W sobotę motocykl i traktor, w niewiele ciężarówka i laweta, dzisiaj kolejny. O czym to świadczy?
Ja gość
  (15 października 2018, 21:42)
Moja perspektywa!!! Nie pedzimy na odcinkach takich jak ta budowa Ś 17 czytajmy znaki a nie tylko gaz do dachy i do celu
Szafka
  (16 października 2018, 08:19)
Najgorsze jest to że nie ma możliwości jakiekolwiek ucieczki przed zderzeniem do wyboru mamy czołówkę albo wjazd do ogromnego rowu w którym można by było tira schować, tak czy in tragedia murowana
Adr
  (16 października 2018, 08:51)
Świadczy to tylko o kierowcach. Jeżdżę tędy codziennie po kilka razy i widzę co się dzieje.
Mam kamerkę w samochodzie i materiał z niej mógłby posłużyć do zabrania kilku praw jazdy.
Łuki
  (16 października 2018, 15:27)
Żeby każdy jechał z taką prędkością jaka jest na znakach i nie wyprzedzał na Hama to i wypadków by było o wiele mniej. !!!!!!!!!!!