Jeden wydmuchał 2,5 promila, drugi ponad 2

Dodane 20 stycznia 2020, 17:51

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Po piwie, albo totalnie pijani... wsiadają za kierownicę stanowiąc zagrożenia dla wszystkich użytkowników dróg.

14 stycznia

Wola Żelechowska – 47-letni mieszkaniec Żelechowa, kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z  Posterunku Policji w Żelechowie.

14 stycznia

Łaskarzew – 56-letni mieszkaniec gminy Łaskarzew, kierował samochodem marki Seat, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z  Posterunku Policji w Łaskarzewie.

15 stycznia

Maciejowice – 39-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Dacia, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z  Posterunku Policji w Maciejowicach.

16 stycznia

Żelechów –mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Audi, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z  Posterunku Policji w Żelechowie.

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gosc
  (20 stycznia 2020, 18:29)
Dożywotnie zabrać prawko i rekwirować auta na licytację to może się czegoś nauczą.
Nicola
  (21 stycznia 2020, 06:35)
Czyżby to była jakaś sensacja wg? To raczej norma.
Xxx
  (21 stycznia 2020, 08:05)
Piwem, to oni chyba wódę popijali :):):)
Dzek
  (21 stycznia 2020, 10:15)
Kolego, jezeli bys pożyczył, udostepnil auto np koledze, on wypije, zlapia go i co wtedy. Bez sensu rekwirowac auto, nie mozna zlicytowac czegos co nie jest zadłużone. Wyzsze kary finansowe!! Nie 1500zl kary (przeważnie tyle zasadzaja) tylko 20 000.
G
  (21 stycznia 2020, 11:04)
Sa tacy ktorym prawko dozywotnio zabrali i non stop jeżdżą. I co? Pojdzie do kryminalu - i ty i ja i inni takiego z podatku"utrzymuja". Wyjdzie i dalej bedzie jezdzil. Kary finansowe dla takich, bardzo wysokie!! Przymusowe kierowanie na odwyk, z wlasnej kieszeni finansowane. Bransoletki na noge z GPS czy dany delikwent nie porusza sie z wieksza predkoscia niz 15km/h, jezeli wyzsza sama wzywa Policje. Ale to Polska niestety.