Jechała chodnikiem, choć obok była ścieżka rowerowa. Trafiła do szpitala

Dodane 2 marca 2020, 14:06

Garwolin, Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Choć są w Garwolinie ścieżki rowerowe, nie każdy chce z nich korzystać.

Do wypadu doszło dziś (2 marca) ok. godziny 10.30 na ul. Kościuszki w rejonie galerii AS. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna wyjeżdżający z parkingu samochodem osobowym marki Opel, potrącił jadącą chodnikiem 52-letnią rowerzystkę.

Kobieta z obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

Kierowca osobówki jest trzeźwy.

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gosc
  (2 marca 2020, 16:07)
Odebrać hej kartę rowerową
gość 1
  (2 marca 2020, 17:10)
Nic nowego, jazda chodnikiem, przejeżdżanie rowerzystów zamiast przechodzenie prowadząc rower przez przejście dla pieszych, ot, taki zwyczaj.
Aniela
  (3 marca 2020, 06:15)
Pomimo zakazu jazdy rowerem po chodniku to policja kompletnie nie reaguje na takie wykroczenia na terenie Garwolina.I nie ma tu żadnego znaczenia,czy jest ścieżka rowerowa czy jej nie ma.Rowerem powinno się jechać po ulicy a po chodniku może tylko jechać osoba,towarzysząca nieletniemu dziecku jadącemu rowerkiem.
W
  (3 marca 2020, 08:24)
A może w Garwolinie trzeba zadbać o to by ścieżki rowerowe były bezpieczne.
Bo z obecnych strach korzystać!
Goście 2
  (3 marca 2020, 14:49)
Tego społeczeństwa nikt niczego nie nauczy, kierowca uważa że ma rację, rowerzysta też, motocyklista, pieszy itp. A wystarczy trochę milej się do siebie odnosić,więcej uprzejmości. Widziałem nie raz jak Panowie i Panie w droższych samochodach, wymuszali pierwszeństwo, parkowali w miejscach zabronionych. Niestety jeśli ktoś mierzy innych marką i wartością sprzętu, to nigdy nie będzie dobrze, do takich osób nie da się dotrzeć, imbecyl zawsze nim pozostanie i nigdy się nie przyzna że autko w kredycie lub leasingu, więc nie jego a banku. Pozdrawiam