Inwestor wycofuje się ze spotkania z mieszkańcami Godzisza

Dodane 12 września 2019, 12:15

Sobolew
Zdjęcie poglądowe Dziś do Urzędu Gminy Sobolew wpłynęło pismo od Krzysztofa Szumińskiego, który dementuje informacje o tym, że w Godziszu planował wybudowanie zakładu utylizacji śmieci. "[...] ja jeszcze nie wybrałem żadnej formy działalności, a już organizowany jest sprzeciw" - żali się inwestor i odwołuje dzisiejsze spotkanie z mieszkańcami Godzisza.

Wczoraj do naszej redakcji zgłosiła się Czytelniczka zaniepokojona informacją, jaka dotarła do jej domu. Więcej w artykule: Zakład utylizacji śmieci w Godziszu? Mieszkańcy mobilizują siły 

 Dziś Urząd Gminy Sobolew opublikował list, który jest odpowiedzią inwestora na poruszenie jakie powstało wśród mieszkańców w związku ze sprawą:
W razie problemów z odczytaniem listu włącz w telefonie autoobrót.

 

Komentarze (16)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Samogon
  (12 września 2019, 12:53)
W sobolewie to niech najpierw drogi porobią a dopiero inwestują.
Swoją drogą naród jest tam głupi, mieliby tam tyle miejsc pracy, a nie utrudniając inwestorowi można sporo ugrać. Wystarczy spotkać się i porozmawiać. Człowiek chce wyłożyć miliardy, więc ufundowanie placu zabaw czy dofinansowanie modernizacji drogi jest dla niego niczym.
Na zakończenie napiszę tylko tyle, jeśli będzie chciał budować to wybuduje i sprzeciw mieszkańców nic nie da. Kasa robi kasę
PR
  (12 września 2019, 13:17)
HAHAHA, Włodarze wysłali koordynatę do inwestora :)
Do Samogon
  (12 września 2019, 13:45)
Nie uważam się za głupią. Nie wkładają wszystkich do jednego wora. Miałam zamiar iść na spotkanie. Nie powiem od tego hałasu niektórych, "znawców inwestycji" też mi się udzieliły obawy, ale bardziej przeraża mnie fakt jak łatwo ludźmi manipulować. Jeden krzyknie kłamliwe hasło a reszta łyka jak bociany żaby.
Sobolewiak
  (12 września 2019, 15:07)
Samogon serbie ty
Sobolewiak
  (12 września 2019, 15:46)
Samogon które drogi Ty chcesz poprawiać, bo ja uważam, że mamy jedne z najlepszych w powiecie, pracy ci u nas też dostatek a śmieci to sobie ściągnij pod swój folwark niech ci tam wybudują piękny plac zabaw pachnący stokrotkami.
Laio
  (12 września 2019, 18:03)
Samogon nie dotrzesz do tych pustych łbów....
Mieszkaniec
  (12 września 2019, 22:16)
Ludzie z gminy w Sobolewie nie potrafią sobie poradzić z kobietą która zablokowała drogę w Ostożeniu. To co dopiero będzie z inwestycjią która może popsuć życie mieszkańców. Inwestor sypnie groszem i będzie robił wszystko co mu się spodoba. A mówiąc o stanie dróg że są jedne z lepszych w powiecie, to musi wypowiadać się osoba która porusza się tylko w okręgu Sobolewa. Drogi w samej Chotyni to masakra od wielu lat. Porównajmy gminę Sobolew do Górzna to jest przepaść.
Luki
  (12 września 2019, 22:44)
https://www.sobolew.pl/news,363,zapraszamy-mieszkancow-gminy-sobolew-na-spotkanie.html
JEDNO ZAPRZECZA DRUGIEMU. Wójt juz wiedział jaki rodzaj inwestycji ma być skoro powiadomił o tym oficjalnie na stronie gminy a teraz inwestor jednak zmienil zdanie.... dziwne :)
Samogon
  (13 września 2019, 08:37)
Do Sobolewiak. Jedne z najlepszych? No proszę Cię człowieku. Nie dalej jak wiosną była afera bo ludzie z domów nie mogą wyjechać 😂
pos
  (13 września 2019, 22:31)
drogi najlepsze w powiecie no nie wytrzymam ,chyba pękne ze smiechu:) niektorzy od kilkudziesieciu lat nie moga doprosic sie o porzadne drogi
samogon=ślepota
  (14 września 2019, 21:07)
nowe miejsca pracy hehe niech se sam grzebie w śmieciach żydzisko jedne, na papiere to łanie wygląda nowe drogi nowe miejsca pracy nawet pisze o plaży normalnie chce z Godzisza Malediwy zrobić a ludzie nie chcą... w rzeczywistości pazerniak chce ciagnąć kasę z gównianego biznesu kosztem zdrowia i zycia mieszkańców na taczkę gnoju z Krzysztofem Szumińskim i jego gminnym przydupasem Maciejem Błachnio
stop smród
  (15 września 2019, 12:04)
mini plaża chyba ze sterty śmieci ! łowisko plastikowych butelek i starych opon normalnie kraina iluzji się chowa wobec tego co chce tu zgotować Maciej Błachnio który już przeszedł do historii jako "śmieciowy wójt", bo na miano sobolewiaka nie zasługoje zaprzaniec, a Krzysztof Szumiński to niech sobie robi inwestycje w swoim Piasecznie jak mu celebryci-hippici pozwolą a od Sobolewa wara śmierdziuchy
UG Sobolew
  (16 września 2019, 16:34)
Szkoda że nie widzieliście jaka taczka była przygotowana dla Wójta, haha.
Teraz poszedł na urlop z tego wszystkiego, a miała być taka łatwa hucpa!
Pamiętamy
  (17 września 2019, 13:57)
A ja wszystkich szczekających chciałbym zapytać gdzie byli jak powstawało składowisko odpadów na Krępie.
Pytanie jest następujące:
Kto wybudował składowisko? Odpowiem: My - czytaj Gmina Sobolew.
Kto zarabiał na wywozie odpadów na to składowisko w Krępie?
Tutaj odpowiedzcie sobie sami.
Społecznik
  (18 września 2019, 15:03)
Czy ten Krzysiek to może posiada grunty po Pgr? Te 70 hektarów? W oświadczeniu jest napisane że użytkuje rolniczo. Przecież on tego nie użytkuje rolniczo on tam nic nie kosi tylko dopłaty zbiera. Raz chyba było koszone kosiarką bijakową. Właściciel budynków po PGR w Podzamczu myślę że chciałby nabyć te tereny aby uprawiać na nich zboże lecz nie może bo jakiś wielki Panicz ze smrodem chce wejść do pięknego godzisza. Lepiej na miejscu Krzysztofa byłoby wydzierżawić lub sprzedać jednemu rolnikowi te ziemie a nie budować tam stajnie czy inne głupoty. Te ziemie od dawna powinny być uprawiane a nie sprzedawane byle komu. To ziemie zabrane chyba Panu cybuli co dierżawił pola i w Podzamczu i godziszu.
Obywatel
  (25 września 2019, 18:26)
Społecznik masz rację Panu Leszkowi który z chęcią uprawiał by tam zboża i pewnie zatrudnił by też ludzi bo w parze z powiększeniem areału wchodzą też pracownicy. Nie truł by środowiska a użytkował to rolniczo a nie jak do tej pory ten obecny właściciel tych gruntów za którego ziemi leży odłogiem. A co za tym idzie jakoś do tych nieruchomości ten Krzysiek by musiał dojechać to musiał by też zrobić most a i drogi bardzo by ucierpiały. A w przypadku maszyn rolniczych tak jak np u Pana Leszka nie musiał by wogule przez godzisz jeździć a drogi by były w dobrym stanie.