Huta Szkła Czechy poszukuje (21.11)

Dodane 21 listopada 2018, 18:13
Huta Szkła Czechy S.A. w Trąbkach k. Garwolina w związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach:

- Operator automatów IS
- Operator maszyn kontrolnych
- Ślusarz ds. regulacji automatów IS
- Elektryk
- Operator CNC

Oferujemy:
- stabilną pracę w międzynarodowej firmie
- nowy i atrakcyjny system wynagrodzeń
- premię miesięczną + premię zależną od absencji
- bonus roczny uzależniony od wyników firmy
- dodatek stażowy 
- świadczenia z ZFŚS (bony świąteczne, paczki, dofinansowanie wypoczynku, wycieczki)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".
Administratorem danych jest Huta Szkła „Czechy” S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe.


Dane kontaktowe

Imię: Małgorzata
Lokalizacja: Trąbki
Telefon: 25 685 48 22
E-mail: rekrutacja@huta-czechy.com.pl

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.