Happy end psiej rodzinki

Dodane 17 czerwca 2016, 20:56

Miasto Garwolin
Zdjęcie: facebook Mieszkała ze swoimi szczeniakami w wykopanej przez siebie norze. Dziś cała szóstka czeka w ciepłym domu na nowych właścicieli. Psy spod Garwolina wzbudziły taką sympatię wśród internautów, że na ich utrzymanie zebrano 253% potrzebnej sumy.


15 czerwca młode kobiety, które na facebooku zorganizowały akcję pomocy suce i jej szczeniakom odwiozły psy do Domu Tymczasowego dla Szczeniaków Judyta. Tam będą czekały na nowych właścicieli. Kobiety nadały imię suce – Nora. O historii psów pisaliśmy tu: Śpią w wykopanej przez siebie norze, czekają na nowy dom

No i te kasztanowe oczy…

O psach tymczasowi opiekunowie mówią: - Sunia jest cudowna, mega przyjacielska, bardzo broni dzieci, dba o nie. Jest w 100% łagodna i uwielbia człowiek. Nora to młodziutka sunia – jak dla mnie max 1,5 roku. Lubi dzieci i akceptuje koty. No i te kasztanowe oczy… Sunia będzie do adopcji po odkarmieniu dzieciaczków za kilka tygodni. Przebywa obecnie pod Sochaczewem. Kontakt w sprawie adopcji: 502 159 114 – czytamy na fanpage DTdSJ.

253% potrzebnej kwoty


Małgorzata Brzezińska organizatorka zbiórki pieniędzy na utrzymanie szczeniaków wyliczyła, że aby psiaki miały niezbędne do przeżycia jedzenie i przedmioty potrzeba 1514 zł.

Ostatecznie dzięki zbiórce zorganizowanej w portalu zrzutka.pl, udało się zebrać (na chwilę obecną: 17 czerwca godz. 20) 3831zł. To 253% potrzebnej kwoty. W zbiórkę zaangażowało się 111 osób.

Pieniądze jak obiecuje Dom Tymczasowy dla Szczeniaków Judyta, nie zmarnują się. Zakupione zostanie więcej rzeczy, które będą ratowały kolejne szczeniaki.

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
...
  (18 czerwca 2016, 10:50)
Wiara w ludzkość przywrócona :)