Groził, że zabije matkę a dom spali

Dodane 20 lutego 2018, 11:55

Borowie, Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: internet Policjanci zatrzymali 52-latka, który znęcał się nad swoją matką. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym. Grozi mu kara 10 lat więzienia.

W niedzielę (18.02), oficer dyżurny garwolińskiej jednostki policji odebrał telefon, gdzie osoba zgłaszała awanturę domową.

Na miejsce udali się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, gdzie zastali agresywnego mężczyznę w stanie nietrzeźwości. Na miejscu mundurowi ustalili, że 52-letni mężczyzna znęca się nad swoją matką z którą zamieszkuje. Sprawca przemocy znęcał się nad swoją 77-letnią matką, w ten sposób, że ubliżał jej, groził, bił po głowie opiekaczem czy pogrzebaczem. Takie rzeczy przeżywała najbliższa mu osoba przez okres 2 lat.

Podczas niedzielnej interwencji groził matce zabójstwem trzymając w ręku nóż oraz groził spaleniem zabudowań. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mieszkaniec gminy Borowie w przeszłości  miał już prowadzone postępowania za znęcanie nad rodziną i najbliższe trzy miesiące spędzi w zakładzie karnym jako tymczasowo aresztowany. Mężczyźnie grozi kara nawet 10 lat więzienia.

KPP Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.