Garwolińska "walka w ciuchlandzie" hitem sieci!

Dodane 26 maja 2022, 19:44

Miasto Garwolin
tiktok/MAJSTER.TALAR.FASADA W środę w popularnym portalu społecznościowym pojawił się film z jednego z garwolińskich sklepów z używaną odzieżą. Dziś internet zalały artykuły z ogólnopolskich portali, które z walki o sukienkę zrobiły prawdziwy hit sieci.

Nagranie powstało w sklepie z używaną odzieżą przy ul. Kościuszki w Garwolinie. Na video wiać, jak dwie kobiety próbują sobie nawzajem wyrwać z rąk sukienkę. Całą sytuację nagrywa przypadkowy obserwator.

Film już obejrzało ponad 114 tys. ludzi i ciągle zyskuje nowych widzów. O kłótni w garwolińskim sklepie już napisały takie portale jak WP Kobieta i RMF.

Jak czytamy na stronie internetowej rozgłośni RMF: - Lumpeksy przeżywają oblężenie, gdy w dniu dostawy w sklepach pojawia się nowy towar. Wtedy zaczyna się gorączka zakupowa, bo każdy chce coś upolować i nie odda wyszukanego ubrania po dobroci. Co może się stać, jeśli dwie kobiety złapią za ten sam wybrany ciuch? Wtedy dochodzi nawet do rękoczynów i utarczek słownych. Ostatnio taki incydent miał miejsce w jednym z polskich lumpeksów, a nagranie sytuacji, które pojawiło się na TikToku, obejrzało do tej pory ponad 111 tys. osób. Widać na nim, jak dwie kobiety walczą o białą sukienkę: krzyczą, przepychają się i wyrywają sobie ubranie z rąk. W końcu jedna z nich "wygrywa bitwę" i podchodzi ze zdobyczą do kasy.

Zobacz to na własne oczy:

 

@majster.talar.fasada #dc#ciuchland#ubrania#babcia#klutnia#wojna ♬ dźwięk oryginalny - MAJSTER#TALAR#FASADA

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Edzia
  (29 maja 2022, 18:40)
W Łukowie nad Rosmanem to mają inny sposób .
Jeden drugiemu kradnie z koszyka. . .
Klient do kasy a tu bluzki nie ma. . .
bedok
  (30 maja 2022, 13:40)
Nie rozumiem tej szarpaniny o sukienkę. Przecież te panie bardzo się różnią rozmiarami to na jedną z nich z pewnością ta kiecka nie pasowała.
Nicola Kargul
  (30 maja 2022, 17:44)
Nie widzę w tym niczego niezwykłego. Poszarpały się dwie garwolińskie przekupy Dzień jak co dzień w tej zapomnianej przez Boga wiosce.
Goska
  (31 maja 2022, 17:17)
Co trzeba miec w głowie by bić się o szmatę trzeba byc Nicolą