Garwolińscy policjanci w oku kamery

Dodane 24 listopada 2018, 17:34

Na sygnale
Zdjęcie: KPP Garwolin Młodego bandytę, który z bronią napadł na cysternę przewożącą paliwo, zatrzymali garwolińscy policjanci. Sprawca ciężarówkę wraz z cysterną uprowadził ze stacji paliw na terenie Garwolina. Mężczyzna wpadł po policyjnym pościgu w miejscowości Wola Rębkowska.

25 października po godzinie 9.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odebrał zgłoszenie, że z parkingu na jednej ze stacji na terenie Garwolina doszło do sterroryzowania bronią kierowcy ciężarówki i uprowadzenia cysterny z paliwem. Mężczyzna który porwał cysterną oddalił się w kierunku miejscowości Miętne. Dyżurny po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast na miejsce skierował policjantów. Mundurowi błyskawiczne namierzyli uprowadzoną ciężarówkę. Kierowca uprowadzonego pojazdu na wąskiej drodze nie dawał się wyprzedzić i nie zatrzymał się do dwóch kontroli drogowych. Skutecznym zatrzymaniem ciężarówki okazała się blokada policyjna zorganizowana w miejscowości Wola Rębkowska. Napastnik nie miał już możliwości dalszej ucieczki, porzucić pojazd i próbował uciec w pobliskie pola.

Tak wyglądały ćwiczenia zorganizowane przez stację paliw Shell Polska i Policję. Policjanci którzy brali udział w działaniach nie wiedzieli, że to ćwiczenia dowództwo – sztabowe, nie znali scenariusza.

KPP Garwolin

Film i montaż: Studio Darex

 

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Xx
  (24 listopada 2018, 18:05)
Wygląda, jakby ktoś rozpoczęcie na studniówkę nagrywał :)
Hanka
  (24 listopada 2018, 18:39)
Emocje jak podczas gry w szachy...
T. Mikulski
  (26 listopada 2018, 16:54)
Policjanci Nie wiedzieli ze to cwiczenia... to znany kamerzysta z naszego pieknego grajdolka nie wzbudził w nich ciekawości ?? Haha