Garwolińscy kryminalni przejęli marihuanę wartą 10 tys. zł

Dodane 21 maja 2020, 06:49

Na sygnale
KPP Garwolin Ponad 200 gramów marihuany oraz amfetamina o czarnorynkowej wartości ponad 10000 złotych zabezpieczyli policjanci z wydziału kryminalnego. Mundurowi do sprawy zatrzymali 5 osób. Mężczyźni są podejrzani o handel oraz posiadanie środków odurzających. Trzech mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych na 3 miesiące.

W ostatnich dniach policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie na terenie powiatu garwolińskiego prowadzili działania, które doprowadziły do zatrzymania pięciu mężczyzn, mieszkańców powiatu garwolińskiego podejrzanych o handel i posiadanie środków odurzających. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 200 gramów marihuany oraz amfetaminę o czarnorynkowej wartości ponad 10000 złotych.

Zatrzymani mężczyźni w wieku (21-46) lat usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Decyzją sądu na wniosek Prokuratury Rejonowej w Garwolinie wobec trzech zatrzymanych mężczyzn zastosowano trzymiesięczny areszt.

Sprawa na charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

KPP Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.